Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Pożar mieszkania, w środku był mężczyzna. Kilka zastępów straży w akcji

Wydarzenia 02-06-2020 Autor: bnp
6

Do pożaru w jednym z lokali mieszkalnych doszło ok. godz. 8:45 w kamienicy przy ul. 29 Listopada.

Do akcji zadysponowano trzy jednostki gaśnicze z KP PSP Kutno, na miejscu są również: policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Po przyjeździe służb, okazało się, że w mieszkaniu znajduje się mężczyzna. Strażacy wynieśli go z budynku i przekazali służbom medycznym. Mężczyzna był nieprzytomny. Ewakuowano również wszystkich mieszkańców kamienicy.

Na chwilę obecną nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Strażacy zdołali ugasić pożar. Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA, godz. 12:17]

Jak powiedział nam p.o. oficera prasowego kutnowskiej straży, kpt. Mariusz Dudkowski, przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W płomieniach stanęło wyposażenie wnętrza mieszkania. Straty szacuje się na ok. 10 tys. zł. Dokładne okoliczności pożaru badają funkcjonariusze policji.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Trzaskoski to może kandydować na pastucha do kóz bo następne mu padną na wyspie na Wiśle ha ha

Gościu na wieść,że wspólnik bufetowej chce kandydować na prezydenta,zapewne dokonać chciał samospalenia.Bał się ,ze podobnie jak w Warszawie,może zostać sprzedany razem z kamienicą,jakiemuś 140 letniemu spadkobiercy, za 50 zł.

Precz z PiSem! Nie dla Dudy!!!

Popieram. Jestem za.

Trzaskowski na prezydenta.

... Berlina

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także