Rejestracja i logowanie

Modernizacja w PCPR ?

Wydarzenia 28-04-2003 Autor: Konto usunięte
0

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - Paweł Nawrocki poinformował, że w okresie 4 lat musi nastąpić poprawa warunków socjalnych w ośrodkach pomocy społecznej.

Szacunkowy koszt modernizacji placówek wynosi 3 mln zł. Są bowiem, przepisy mówiące o umieszczeniu windy w miejscach gdzie placówki są piętrowe, a także określona liczba osób zamieszkujących jedno pomieszczenie (3 os.).

W placówkach pomocy społecznej najprawdopodobniej znajdzie również zatrudnienie 100-150 osób, gdyż obecny wskaĽnik jest niewystaczający i wynosi 0,7 pracownika socjalnego przypadającego na jednego mieszkańca miasta.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także