Rejestracja i logowanie

4-letnia Kornelka walczy z chorobą. Władze gminy apelują do mieszkańców

Wydarzenia 06-08-2020 Autor: toza
9
4-letnia Kornelka walczy z chorobą. Władze gminy apelują do mieszkańców

O małej Kornelce chorującej na białaczkę i apelach o pomoc dziewczynce pisaliśmy już na naszych łamach (KLIK). Teraz, zresztą po raz kolejny, władze Gminy Nowe Ostrowy proszą mieszkańców o wsparcie małej wojowniczki.

- Mieszkańcy Gminy Nowe Ostrowy, po raz drugi zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc dla naszej małej mieszkanki gminy Kornelii Szadkowskiej. Potrzebna jest krew dla Kornelii ponieważ dziewczynka choruje na białaczkę. Informujemy, iż w dniu 26 sierpnia 2020 r. do Urzędu Gminy Nowe Ostrowy dojedzie Ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – informuje Gmina Nowe Ostrowy.

Ambulans będzie podstawiony w godzinach od 11.00 do 13.00. Potrzebna jest deklaracja 30 osób chętnych do oddania krwi (można oddać każdą grupę krwi).  

- Prosimy osoby zainteresowane do zapisywania się na listę, która prowadzona jest w sekretariacie Urzędu Gminy. Prosimy o złożenie deklaracji osobiście w jednostce lub o kontakt telefoniczny pod nr 24 356 14 00 i 24 356 14 03 – dodaje Gmina.

Krew można również oddać w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym z dopiskiem dla Korneli Szadkowskiej – Szpital w Łodzi na ul. Spornej – VII oddział onkologii i hematologii dla dzieci.

- Drodzy mieszkańcy prosimy o wsparcie 4-letniej Kornelii w jej chorobie poprzez oddanie krwi z góry dziękując za okazaną pomoc – czytamy na stronie Gminy.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Jak wy się nie wstydzicie odzywać w ten sposób aż żal że to nie wy chorujecie barany

Już oddana

Pomogę no co?

O RH+ moja grupa krwi pomogę tej dziewczynce

No jak dziecko potrzebuję pomocy to chyba pomogę

Jajco pedale...dziecko potrzebuje pomocy... Jak cię to nie interesuje to nie wchodz...ja pomogę...

I co z tego?

Ciekawe czy jakby twoje dziecko zachorowało napisałbyś wtedy i co z tego!? Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj !Bo w ten sposób ranisz nie tylko najbliższych tej dziewczynki ale i osoby to czytające!! Mam nadzieję że twój brak serca i brak mózgu ci kiedyś się odpłaci! Pamiętaj karma wraca do takich ludzi jak ty!!

Masło. Jak nie wiesz co. Ktoś chce pomóc a inny nie rozumie powoagi to jest walka dzień w dzień bo może być dobrze a może być tragicznie. Nie życzę abyś znalazł się w takiej sytuacji...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także