Rejestracja i logowanie

PWiK i TBS z absolutorium

Wydarzenia 17-05-2005 Autor: Konto usunięte
0

Jak poinformowała nas Joanna Brylska, rzecznik prasowy UM Kutno 12 maja odbyły się Zwyczajne Zgromadzenia Wspólników Spółek: PWiK Sp. z o.o. oraz TBS Sp. z o o. w Kutnie. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniami zarządów spółek, bilansami oraz rachunkami zysków i strat za rok 2004 prezydent Zbigniew Burzyński udzielił absolutorium członkom zarządów i rad nadzorczych wspomnianych spółek.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także