Rejestracja i logowanie

Czerwcowy numer "Pulsu" tylko w KCI

Wydarzenia 06-06-2005 Autor: Konto usunięte
0

Ze względu na to, że ŚSSK Środek w tym miesiącu wydał Gazetę Festiwalową w pełni poświęconą I Festiwalowi "Złoty Środek Poezji" w Kutnie, czerwcowy numer "Pulsu Kutna" ukazuje się tylko w naszym portalu.

Gazeta Festiwalowa kolportowana jest na terenie województwa łódzkiego, w Płocku, Gostyninie, Kole, Koninie i Łowiczu. Partnerem wydawcy jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego. Artykuły z bieżącego numeru Pulsu czytaj: tutaj

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także