Rejestracja i logowanie

Wspólne świętowanie na pl. Piłsudskiego

Wydarzenia 23-12-2005 Autor: Konto usunięte
2

Kilkuset mieszkańców naszego miasta wzięło udział w  miejskiej wigilii, która odbyła się wczoraj na pl. Piłsudskiego w Kutnie. Była pyszna kapusta z grochem, śledzik w kilku smakach i wigilijne sałatki. Najważniejsza była jednak atmosfera wspólnego świętowania i integracji naszej lokalnej społeczności.

Uroczystość zaczęła się około godziny 15.30. Przybyłych na wigilię mieszkańców powitali: Zbigniew Wdowiak - prezes Społecznej Fundacji Miasta Kutna, Krzysztof Komorowski - wiceprezydent Kutna i Tadeusz Woźniak - poseł regionu kutnowskiego. Duchową "opiekę" sprawował ks. dziekan Stanisław Pisarek.

Przypomnijmy, że pomysł zorganizowania uroczystości wyszedł od kutnowskich restauratorów, a inicjatywę wsparła Społeczna Fundacja Miasta Kutna. Każda z siedmiu biorących udział w akcji restauracji przygotowała posiłki dla kilkudziesięciu osób.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Narescie miastoKutno zrobilo cos dla najuboszych ludzi podziwjam? emoji

dobry pomysł..gratuluje restauratorom i organizatorom..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także