Rejestracja i logowanie

Koncert Katarzyny Groniec odwołany

Wydarzenia 17-01-2006 Autor: Konto usunięte
9

Z przykrością informujemy, że koncert Katarzyny Groniec, który miał odbyć się w dniu 29 stycznia 2006 roku, zostaje odwołany ze względu na zbyt małe zainteresowanie.

Serdecznie przepraszamy.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Zakłady pracy to kupowały bilety za PRL-u. Zapomnieli, w jakich czasach żyją? Miałem ochotę iść na koncert, ale nawet nie pomyślałem, aby zamawiać wcześniej bilet.

no tak tyle ze kdk takie koncerty od lat organizuje i chyba wie kiedy koncert odwolac, no i po co czekac do ostatniej chwili? zeby pani Groniec termin zablokowac calkiem???

Wydaje m isię że nie chodzi do końca kupowanie, tylko zamawianie, bo na przykład jakieś zakłady mogły zamówić, organizacje, czy po prostu mieszkańcy. Nikt nie przychodził nie pytał, nie zamwiał, więc zrezygnowali. Ja też bym posłuchała, gdybym miała wolne 25 zł.

Zgadzam się z poprzednikiem... za nerwowo, przeciez nie będę wykopował biletu na miesiąc wcześniej

dołączam sie do posta ~El Diablo (zbyt duzo wulgarnosci) emoji a moze by tak cos zrobic z tym fantem... emoji

Uważam, że kierownictwo KDK wykonuje zbyt nerwowe działania. Czy myśleli, że zaraz wszyscy z wyprzedzeniem miesięcznym wykupią bilety? Bilety na taki występ kupuje się na kilka dni przed imprezą. A szkoda. Panią Groniec naprawdę warto posłuchać. KDK nie umożliwiło jednak nam tego. Sprawa druga. Na tym forum stanowczo za dużo jest wulgaryzmów. Może panowie moderatorzy wreszcie uczynią coś w tym kierunku?

zawsze to samo. Zasze pieniadze!

**** daj ludziom na chleb to może na Groniec pójdą!!!a stachursky grał za darmo to i wiara przyszła.

trzeba zaprosic jakies mandarynowe brzmienia zeby nasza spolecznosc poszla na koncert. No ale niestety. z przykroscia musze stwierdzic ze mandaryna ze stachurkim rzdza w naszym miescie. A moze lider ich troje na prezydenta?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także