Rejestracja i logowanie

Próba samobójcza projektanta katowickiej hali

Wydarzenia 01-02-2006 Autor: Konto usunięte
7

W poniedziałek projektant katowickiej hali chciał się zabić. Jak donosi prasa Jacek J. chciał podciąć sobie żyły w opolskim hotelu. Został uratowany i przebywa pod nadzorem policji w szpitalu.

Informację o próbie samobójstwa projektanta potwierdził Tomasz Tadla z prokuratury - Teraz nie mogę ujawnić bliższych szczegółów. Chodzi przede wszystkim o to, by nie dopuścić do sytuacji, że stracimy człowieka, który jest źródłem materiału dowodowego - powiedział prokurator.

Jacek J. napisał list pożegnalny, dzięki któremu policja powiązała go z sobotnią katastrofą. Wkrótce zostanie przesłuchany przez śledczych z Katowic.

Komentarze
komentarze (7)
Dodaj komentarz

Stork ale ja nie o tobie pisalam tylko o pierwszym komentatorze jak on mogl miec cos na sumieniu? smieszna wypowiedz i nie miej nic do siebie bo to nie w twoim kierunku bylo cmok emoji

Czy ja mówię, że go krytukuję. Napisłam tylko, że nie dziwię się, że targnął się na swoje życie. Na jego barki spadł wielki ciężar

macie racje. to ze inni mieli swoja prace w **** to wedlug mnie jeden z glowniejszych powodow tej tragedii.

Zgadzam sie z Kindziąemoji ma racjie naprawde koles zaprojektował hale a nie jego to wina ze przez śnieg to sie zawaliło a tak na marginesie koles musiał to bardzo mocno przeżyc wspólczuje mu.

Wiecie co a wy nie krytykujcie go bo nawet nie wiecie jak on sie czuje zaprojektowal cos co zabilo ludzi. ale sluchajcie czy projektant ma nadzor nad budynkiem ktory oddaje firmie? czy jego obowiazkiem jes\t latranie po dachu i odwalanie sniegu czy zarzadzania gruntownego remontu stropu?! sorry ale chyba to nie miesi sie w jego kompetencjach od czegos jest wkoncu zarzad ktory zbija miesiecznie gruba kase a nie umie nawet wydac decyzji ktora mialaby na zadanie utrzymywanie budynku w jak najlepszym stanie... takie moje zdanie.

Nie dziwie się jak taki ciężar na niego spadł

Widocznie ma coś na sumieniu!! I dobrze że go urtowali niech odpowiada za swoje błedy!!

dodaj komentarz
Czytaj także