Rejestracja i logowanie

Wymień się czasem!

Wydarzenia 10-02-2006 Autor: Konto usunięte
2

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie pilotuje akcję "Bank Czasu", organizowaną w ramach programu "Czas Nawzajem".

Jak działa społeczny bank czasu? Pani Basia świetnie gotuje. Jej natomiast przydałaby się pomoc w pracach domowych. Julek może nauczyć Anię obsługi komputera, a "zarobione" w ten sposób godziny odbierze w pierogach Pani Basi. Ania z chęcią "odpracuje" lekcje komputerowe pomagając pani Basi w zakupach i myciu okien... itd.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 lutego br. o godzinie 16.00 w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Wyszyńskiego 11A.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Własnie się zastanawiam, czy w Polsce już też, bo słyszałam o 'zagranicy'. Nie spodziewałabym się w każdym razie, że w naszym mieście ktoś coś takiego zaproponuje. Tak, bardzo ciekawe, jakie będzie zainteresowanie bankiem czasu...

Bardzo ciekawa i pożyteczna inicjatywa! O ile się nie mylę to już w Polsce działają takie banki bo zdaje mi się że już o nich gdzieś słyszałem. Jestem tylko bardzo ciekaw jaki będzie odzew i frekwencja (ważne jest nagłośnienie sprawy) a jednocześnie trzymam kciuki za nasze kutnowskie społeczeństwo!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także