Rejestracja i logowanie

Interwencje Straży Pożarnej w weekend

Wydarzenia 20-02-2006 Autor: Konto usunięte
8

Od piątku do niedzieli Straż Pożarna zanotowała ok. siedmiu interwencji. W tym niedziela okazała się dniem o największej liczbie wyjazdów na miejsce zgłoszeń.

W piątek Straż interweniowała w nocy w gminie Krośniewice. Został potrącony kierowca Mercedesa. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie.

W sobotę w nocy Straż również wyjeżdżała jeden raz. Zgłoszenie dotyczyło pożaru mieszkania przy ul. Łódzkiej. Jak poinformowała nas Straż budynek nie był zamieszkany. Przypuszczalny powód pożaru to nieostrożność osób dorosłych.

Niedziela okazała się dniem, w którym Straż miała pełne ręce pracy - pięć wyjazdów do zgłoszeń.

Pierwsze zgłoszenie było z Nowej Wsi, gdzie w gospodarstwie rolnym kobieta znalazła padniętego ptaka. Wezwano służby weterynarii i sanepid, które zabrały ptaka do badań.

Następny przypadek dotyczy ul. Królewskiej 12, gdzie doszło do oderwania się rynny od kamienicy. Straż usunęła rynnę, która zagrażała przechodniom.

Na ul. Podrzecznej w mieszkaniu wyczuwalny był zapach dymu. Okazało się, że dym wydobywał się z kratek wentylacyjnych. Wezwany został zakład kominiarski. Po przeglądzie ciągów kominowych i wentylacyjnych stwierdzono bardzo zły stan tych przewodów.

Na ul. Przydorze wyczuwalny był zapach gazu. Okazało się, że pracownik zaopartrujący mieszkańców w gaz nie dokręcił butli.

Ostatnia interwencja Straży dotyczyła wezwania na ul. Oporowską, gdzie mieszkaniec jednego z mieszkań pozostawił na kuchni gazowej garnek z jedzeniem.

Komentarze
komentarze (8)
Dodaj komentarz

Barwo za spostrzegawczość!

Ale z niusu wynika że kutnianie szybko reagują na zagrożenia... i bardzo dobrze. Tylko szkoda że nie reagują tak szybko jak kogoś napadją... Ale dobrze że wogóle na cos reagują emoji

gdzie jest również straż miejska, która tylko umie liczyć kaczki na Ochni , ale tylko do dwudziestu bo obecnie jest kaczek o wiele więcej - to nie wiem czy je policzyła. Kutnowska straż miejska po co ona istnieje zakłada blokady na koła i wypisuje mandaty osobom, ktore handlują butelką mleka. Utrzymywanie takiej policji jest to marnowanie pieniedzy podatników, które powinny być przeznaczone na inne cele bardziej przydatne. emoji emoji emoji emoji emoji

w punktach najbardziej niebezpiecznych w mieście, ktore zna policja doskonale, a szczególnie tam gdzie grupuje się młodzież powinny poruszać się piesze patrole a nie jeżdzić samochodami. Dochodzimy do wniosku że policja kutnowska boi się tych miejsc - łobuzów.Tym bardziej że przy tej ulicy jest to nie pierwsze zdarzenie.

emoji Ale niektóre to zwykła ludzka głupota emoji

no wlasnie a wszyscy mowia ze w kutnie sie nic nie dzieje hehe

Trochę się działo emoji

Jak zwykle tylko straż.Sprawdźcie ile razy inerweniowało pogotowie,dopiero zobaczycie ile razy można wyjeżdzać i wysłuchiwać niezadowolonego społeczeństwa.

dodaj komentarz
Czytaj także