Rejestracja i logowanie

"Stopy Kallijopy" i koncert Michała Rogackiego

Wydarzenia 24-02-2006 Autor: Konto usunięte
1

Młodzież z kwartalnika literacko - artystycznego „Stopy Kallijopy” zaprasza dziś o godz. 18.00 na wieczór promocyjny pierwszego numeru czasopisma Impreza odbędzie się w sali 26 w KDK.

W programie czytanie utworów młodych autorów, występ Kabaretu z LO im. J. Kasprowicza „Wyjedź z miasta” i koncert Michała Rogackiego z Poznania - laureata I nagrody im. Jonasza Kofty na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej 2005.

Zapraszamy

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Miło widziec, że ludzie wkraczający w dorosłe życie zaczynają sie udzielac i chcą miec swój udział w kulturze, która w naszym mieście nie ma co kryc nie jest na najwyższym poziomie niestety emoji .Jako jedna z nielicznych, która była na tym wieczorku serdecznie chce polecic wszystkim promowany kwartalnik emoji. A na najwieksze oklaski zasłużył oczywiście występ wspaniałego kabaretu 'wyjedz z miasta' emojiemoji chłppaki i Zuza są poprostu rodzonymi kabareciarzami emoji .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także