Rejestracja i logowanie

James Stopper nie żyje

Wydarzenia 11-04-2006 Autor: Konto usunięte
9

W dniu 5 kwietnia zmarł James P. Stopper – dyrektor finansowy i dyrektor budowy Europejskiego Centrum Małej Ligi Baseballowej w Kutnie. W ubiegłych roku przeszedł on na emeryturę. Z małymi ligami związany był ponad 30 lat, z Kutnem od kilkunastu.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach prowadził wiele projektów m.in. budowę nowego stadionu w Williamsport i Centrum Małej Ligi w Waco w Teksasie. Jednak szczególnym zaangażowaniem obdarzył projekt budowy baseballowego centrum w Kutnie. Niewątpliwie był on wielkim przyjacielem Polski i Kutna.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Spokojnie moze nie zna go cale miasto ale czy to jakis obowiazek?? Dzieki niemu powstalo to Centrum w Kutnie to on dal kupe kasy nie tylko dla centrum ale tez miasto pewnie skorzystalo !!! Pozdrawiam

Dam sobie ręce uciąć,że na 50 tys. mieszkańców Kutna może z 50 ludzi go znało tzn. o nim słyszało. Do allyyy: Dobre to było!! A może nazwe miasta zmienić na James Stopper?? Pozdrawiam!

Do Yagara - skoro nie słyszałeś o panu Stopperze to proszę bez zbędnych głupich komentarzy na jego temat, ponieważ na nie nie zasługuje.

haha emoji allyyy ale mnie ubawiłaś...

najwazniejsze ze cos zrobil!! emoji

ja też o nim nie słyszałam, ale skoro zrobił tak dużo dla Kutna, to może należy mu się jakaś ulica jego imienia albo na przykład rondo???

Pierwszy raz widzę i słyszę o tym gościu... więc jak miałem go kochać? hehe

'śpieszmy się kochać ludz, tak szybko odchodzą...' - Dziękujemy za to co zrobił dla Kutnowskiej MLL

Wielka strata heh ... emojiemojiemojiemoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także