Rejestracja i logowanie

Dziś w programie lokalnym

Wydarzenia 21-04-2006 Autor: TVKMI
3

W KMI powiemy min. o najniższej rencie w Polsce oraz o cieknącej obwodnicy. Zaprosimy również na niedzielę z koszykówką

Program:

17.50 KMI   -To jest temat -Krzysztof Komorowski

18.00 KMI   - Ul. Kutna -Koszary ; -Słowo na Niedzielę

Zapraszamy

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Pamiętam te sesje Rady Miasta jak decydowano o lokalizacji obwodnicy. Burzyński - wtedy jeszcze radny - chciał aby 'szła' ona od stacji paliw (tam gdzie i dziś się zaczyna) większym skosem i wchodziła na trasę na wysokości nie istniejącego juz przejazdu na Grunwaldzkiej. Ominęła by Miasto i PODMOKŁE tereny koło Ochni. Ale wygrała opcja Prezydenta Dębskiego i Galusa oraz kilku innych samorządowców lewicy. Mieli zresztą i swoje argumenty. Rozpisali przetargi, pdpisali umowy, rozpoczęli budowę. Zmieniła się władza a felerna obwodnica pozostała... Pewnych rzeczy nie da się cofnąć. Szkoda.

Jednak Pan Stocki chyba coś wie np.że po kilku latach tunel sie sam uszczelni-zyczę poczucia chumoru,a tak poważnie jest Pan odpowiednim człowiek na odpowiednim stanowisku-żartowałem - Pana brak kompetencji sięga zenitu.Niech Pan z urzędu powiadomi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlnego niech sprawdzi jakie błędy i kto je popełnił przy ww.budowie.Mogę Pana zapewnić,że ja takie pismo jako mieszkaniec Kutna już skierowałem wraz z materiałem poglądowym,ale trochę wyżej - zobaczymy jaki będzie efekt.

Obwodnica... temat woda jak ta która płynie,że ścian 'tunelu'.W 2005 roku po oddaniu jej do użytku,gdy wytykałem błędy to była jedna odpowiedz,że się czepiam.Obecnie jak nie będą przeprowadzone i to pilnie prace melioracyjne przy 'tunelu'to nadchodzącej zimy 'tunel'nie wytrzyma.Wystarczy spojrzeć na ściany jak ciagną sie pęknięćia jest różnica między nimi do kilku milimetrów w miejcach,gdzie na ścianach widoczny jest rdzawy kolor,kiedy sie zawali a no zobaczymy.Ponadto jak pięknie wygladały ściany pomalowane tunelu,a obecnie każdy to widzi.Ciekawe dlaczego władze miasta i powiatu nie reagują na te konstrukcyjne uchybienia.Pana Stockiego widze jak b.często korzysta z 'dobrodziejsta'obwodnicy gdy przejeżdza samochodem ,ale chyba ma klapki na oczach i niczego nie widzi,a powinień bo to jego działka.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także