Rejestracja i logowanie

"Przemoc w rodzinie"

Wydarzenia 04-05-2006 Autor: Konto usunięte
4

Komitet Obrony Bezrobotnych zaprasza na konferencje "Przemoc w rodzinie", które odbędą się 18 V i 21 VI w sali konferencyjnej Urzędu Miasta o godz. 10.00.

W spotkaniu wezmą udział: policja, poradnia psychologiczno - pedagogiczna, służby kuratorskie, Centrum Interwencji Kryzysowej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, MOPS, Wydział Spraw Społecznych przy UM - komisja antyalkoholowa.

Na konferencji będzie można uzyskać wszelkich informacji dotyczących problemów alkoholowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

najgorsze co moze byc, przemoc i pózniej się niektórzy dziwią jak 'dzieci' w sensie młodzież się zachowuje jak się zachowuje,niech się dziwią dalej, bo mnie takie cos wkur...

Nie rozumiem dlaczego w twoim poście jest tyle ironii...??

Uuuu? Co to Komitet Bezrobotnych zamiast problemami bezrobocia zajmuje się problemem alkohlizmu? Ciekawe... A kto płaci za te 'Konferencje'? Ciekawe będą 'owoce' tych spotkań.Drżyjcie monopolowe - czeka was bankructwo. ha,ha.

PRZEMOC ZA PRZEMOC, ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ - W POLSCE BRAKUJE TAKIEGO PRAWA

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także