Rejestracja i logowanie

Boże Ciało - dniem bezpiecznym na ulicach

Wydarzenia 16-06-2006 Autor: Konto usunięte
2

Boże Ciało okazało się dniem wyjątkowo bezpiecznym pomimo trwających procesji w mieście.

Kierowcy stosowali się do ograniczeń prędkości i jeździli zgodnie z zaleceniami policjantów kierujących ruchem - powiedział Andrzej Arkita, naczelnik sekcji ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Jednak dziś rano – ok. godz. 5.00 - doszło do zderzenia trzech TIRów w okolicy Krzesina i tamtejszego przejazdu kolejowego.

Jadący samochodem ciężarowym Rosjanin nie dostosował prędkości i najechał w tył jadącego w kolumnie TIRa. Ten zaś kolejno zderzył się z jadącym przed nim TIRem. Na szczęście nic poważnego się nie stało - informuje Andrzej Arkita, naczelnik sekcji ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie - Jednak ruch na Krajowej dwójce utrudniony był na trzy godziny.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Ludzie tam nie mam przejazdu - to jest przeprawa zastepczna na czas budowy wiaduktu - znowu otumaniacie ludzi

Nie ma na terenie naszego powiatu Skrzesina , jest tylko Krzesin, tam faktycznie jest przejazd kolejowy, ale warto było dodać ,że w tym miejscu, w remoncie jest wiadukt i występują tam naprawdę poważne utrudnienia w ruchu ( zatory po kilka kilometrów z każdej strony).

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także