Rejestracja i logowanie

Trwa długi sierpniowy weekend

Wydarzenia 14-08-2006 Autor: Konto usunięte
7

Od piątku do wtorku do godz. 22.00 trwa długi sierpniowy weekend. Policjanci zwracają szczególną uwagę na samochody poruszające się z nadmierną prędkością, kontrolują trzeźwość kierowców oraz używanie pasów bezpieczeństwa. Na drogach pracuje fotoradar i ci, którzy poruszają się z nadmierną prędkością zostaną ukarani mandatem.

Jak informuje Andrzej Arkita, naczelnik sekcji ruchu drogowego KPP w Kutnie kierowcy jak jeździli tak jeżdżą - nie odnotowaliśmy większej liczby wykroczeń niż zwykle, również ruch na drogach jest normalny. Nietrzeźwych kierowców jest niewielka liczba od kiedy wprowadzone są wzmożone działania mające na celu zwalczanie nietrzeźwych kierowców.

Sierpniowy długi weekend zapowiada się wyjątkowo spokojny. Jedynie w sobotę w miejscowości Micin doszło do wypadku, w którym obrażeń doznały pasażerki samochodu osobowego. Kierowca chcąc uniknąć potrącenia 80 – letniej kobiety, która wtargnęła w nieprzystosowanym miejscu na ulicę, zjechał z pasa ruchu i uderzył w drzewo. Pasażerki samochodu (żona kierowcy i jego córka) doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala.

Na jutrzejsze powroty policjanci szykują większoą ilość patroli, szczególnie na “krajowej dwójce”.

Komentarze
komentarze (7)
Dodaj komentarz

a ja wracalem z łaniat okolo 19 to w Łanietach kolo kosciola stal jeden radiowoz emoji

Ciekawe co faktycznie się stało, że po Ktnie nie jeżdżą pijani kierowcy? Rowerzystów po kieliszku ja osobiście widze dużo a Policja nie?

Nie złapali bo za słabi są emoji

W ciągu dwóch dni w Polsce zatrzymano 1395 pijanych kierowców a w Kutnie (i okolicach) stał się cud??? Może w Kutnie posłuchali Ministra Zero? Może trochę uczciwej statystyki? Czy uprawianie propagandy sucesu wystarczy do awansu.....

tego nawet policja nie wie emoji

A gdzie ten fotoradar 'pracuje' ??

khem...pisze się weekend a nie wekend....

dodaj komentarz
Czytaj także