Rejestracja i logowanie

Jutro MKS zainauguruje sezon

Wydarzenia 20-08-2006 Autor: Konto usunięte
2

Już jutro o 11:00 w Aleksandrowie Łódzkim, MKS Kutno rozegra swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Rywalem "Miejskich" będą rezerwy IV-ligowego Sokoła Syguła.

Każdy inny wynik, niż pewne zwycięstwo "żółto-niebieskich" będzie odbierane jako duża niespodzianka. Piłkarze jak i trenerzy liczą na wysoką wygraną i udaną inaugurację sezonu 2006-2007. Przypomnijmy, że już od trzech lat MKS nie potrafi wygrać inauguracyjnego spotkania. Miejmy nadzieję, że piłkarze przełamią tą fatalną passę.

Pod znakiem zapytania stoi występ Mariusz Jakubowskiego, który skarży się na ból kostki. " Mariusz w środę zagrał w specjalnej opasce, która miała chronić jego nogę, lecz jak się później okazało rywale trafiali raz po raz w to miejsce i jego występ w meczu z Aleksandrowem stoi pod znakiem zapytania"powiedział Andrzej Królak, kierownik drużyny.

W składzie "Miejskich" nie zobaczymy również najlepszego strzelca poprzedniego sezonu, Michała Rosiaka. "Rychu" wraz z Hurtapem Łęczyca jutro o 11:00 rozegra półfinałowy mecz beach-soccerowego Pucharu Polski z Hemako Sztutowo.

Życzymy powodzenia !!

Komentarze
komentarze (2)
Dodaj komentarz

Po ostatnich wynikach jakie MKS osiągnął teraz powinien bez problemu wygrac ten mecz!!!

Jakby MKS zagral z LZS Kozia Wólka rezerwy to mial by szanse na wygraną

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także