Zakończył się turniej

Wydarzenia 28-08-2006 Autor: Konto usunięte
4

Wczoraj zkończył się cykl turniejów w tenisie ziemnym o Puchar Lata - 2006. Po czterech turniejach do finału zakwalifikowało sie po sześciu najlepszych graczy, którzy najpierw rywalizowali w grupach, a później rozgrywali mecze o poszczególne miejsca.

W kat. do 40 lat Puchar Lata zdobył Radosław Łopata, który pokonał w finale Piotra Leonowicza. W pojedynku o trzecie miejsce Dariusz Mieszkowski wygrał z Michałem Sulejem, natomist piąte miejsce wywalczył Robert Winiecki pokonując Rafała Chilarskiego.

W kat. powyżej 40 lat zwyciężył Krzystzof Kowalczyk po zwycięstwie w finale z Andrzejem Muchą. Trzecie miejsce zajął Paweł Ślęzak, czwarty był Ireneusz Kmieciak, który odniósł kontuzje i nie dokończyl meczu o trzecie miejsce przy stanie 1:1 w setach. Piąte miejsce przypadło Andrzejowi Simińskiemu, który pokonał Zbigniewa Jurzyka. Organizatorem Pucharu Lata byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Kutnowskie Towarzystwo Tenisowe.