Rejestracja i logowanie

Harcerski plecak pełen przygód

Wydarzenia 11-09-2006 Autor: Konto usunięte
7

Grupa harcerzy i zuchów z Hufca Kutno uczestniczyła w Święcie Chorągwi Łódzkiej. Impreza pod hasłem "Plecak pełen przygód" odbywała się w Radomsku. Wśród wielu atrakcji największym przeżyciem był lot balonem, budowanie tratwy i przeprawa przez staw, sztuczne ognie tuż nad głowami i nocna gra, w której uczestniczyli wędrownicy.

Zuchy były też w Krainie Baśni i Bajek, gdzie ubierały Kopciuszka na bal, rozmawiały o bezpieczeństwie z Czerwonym Kapturkiem, robiły karty do kroniki z Koszałkiem Opałkiem i spotkały się z Kapitanem Błystkiem. Rozpoznawały także tropy zwierząt i smakowały różne rodzaje miodu. Harcerze uczestniczyli w Grze Kamykowej. Na punktach wykonywali zadania dotyczące postaci Aleksandra Kamińskiego i działań Szarych Szeregów. Kutnowscy wędrownicy odnieśli sukces. Pierwsi zrobili tratwę i przepłynęli staw. Harcerze otrzymali wyróżnienie za udział w Grze Kamykowej. Zuchy wywalczyły nagrody rzeczowe.

-To była doskonała zabawa. W święcie uczestniczyło ponad 2000 zuchów, harcerzy i instruktorów z terenu województwa łódzkiego. Warto podkreślić, że odbyła się promocja programu Harcerska Akademia Bezpieczeństwa. Ten program ZHP realizuje wspólnie z policją. Ma on na celu naukę bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach, nie tylko kryzysowych.- powiedziała phm Iwona Zawadzka –Rozpoczęcie roku harcerskiego 2006/2007 w Radomsku, to była kolejna harcerska przygoda, którą umieścimy w naszym plecaku.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

emoji emoji emoji emoji ładne

emoji emoji emoji emoji

'...rozmawiały o bezpieczeństwie z Czerwonym Kapturkiem...' - buahahahaha. Wołać Cejrowskiego !!!

mnie rówież sie one podobają Dzięki za pozytwne komentarze A co do zlotu to zabawa była świetna Żałujcie ze Was nie było

Mi tez sie podobają!! emoji emoji

harcerki to ładne dziewczyny

emoji TA HARCERKA MA CAłKIEM ZGRABNE NOGI emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także