Rejestracja i logowanie

Topielec w Ochni

Wydarzenia 19-09-2006 Autor: Konto usunięte
30

Ciało kobiety w średnich wieku wyciągnęli dzisiaj około godziny 18.30 z Ochnii kutnowscy strażacy. Topielec został znaleziony w rzece za mostkiem przy zalewie przy ul. Narutowicza. Ciało zauważył przechodzący tamtędy mężczyzna.

-Dostaliśmy od policji informację, że w Ochni znajduje się ciało kobiety- mówi Robert Augustynowicz, dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Kutnie. -Sprawę bada policja. Na razie nie wiadomo kim była kobieta.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

basta to kolo mnie a ja nawet o tym nic a nic nie wiedzialm bryyyyyyyyyy emoji

umarla kobieta a wy sie tu kłócicie....zero szacunku,,,wypowiadajcie sie na innym formu badzcie dla siebie mili a nie wiecznie awersje....najserdeczniejsze wyrazy wspolczucia dla rodziny denatki

emka zazdrosna jesteś że to nie o ciebie chodzi?? Z twoim podejściem i zgryźliwością wrodzoną to się nawet nie dziwię i współczuję a zauroczony - po prostu ja zapytaj - to najlepsze wyjście - choć często złoto okazuje sie tombakiem pozdro

Zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tych komentarzach- od razu dodam , że nie jestem z konkurencji i nawet nie wiem kto 'robi' za konkurencję. O samej denatce, czy okolicznościach nikt nic nie wie?

ejże ~zauroczony zapytaj ją sam a nie forum śmiecisz emoji

Taka mała prośba,wie ktoś może jak ma na imię,ile ma lat i z jakiego osiedla jest pewna blondynka pracująca na górze w sklepie 'Kasia'.

Kto to jest ten przy.....cos tam i czego sie tutaj tego ćwoka czepiacie :/ ??

dlaczego tu się nie da znicza zrobić? to może poprawie i powiem że współczuje rodzinie zmarłej

Po pierwsze to emoji. A po drugie to co wyście się tak ludzie na jakiegoś prybylaka uwzięli jak tu żaden przybylak nic nie komentował emoji

No i po temacie z panem radnym. emoji

Dla takich baranów ja przybylak i inni pseudoradni nie ma żadne świętości i tragedii. Wstyd i jeszcze raz wstyd nam za takich radnych. Myślę że w tych wyborach lepiej wybierzemy!!!. Wspólczucie dla rodziny zmarłej...

panie przybylak przepraszam ze pytam wprost (ale osobe publiczna mozna i nalezy w taki sposob pytac) Czy ze zdrowiem u pana wszystko w porządku?a mature tos pan zdał? pytam dlatego ze radny powinien umiec czytac ze zrozumieniem bo w swojej pracy radnego powinien podejmowac duzo decyzji glosujac za lu przeciw czemus. a nigdy nie wykona tej czynnosci dobrze jezeli nie przeczyta czegos ze zrozumieniem.. (to tyle krotkiego wstepu) Pytam wiec p radnego przybylaka czy przeczytal tekst o topielcu i czy go zrozumiał..

To się nadaje do Telewizji. Takiego braku szacunku jakiego dopuścił się tutaj Radny Przybylak dawno nie widziałem. Całe szczęście, że nie będzie Pan już kandydował - tak Pan tutaj pisał!

przybylak, powieś to na drzewie w swojej wsi. nie zawracaj ludziom głowy pseudodokonaniami. Siedziałes pod palmą i słuchałeś radia. Urządzałeś pokazy w stylu ,,zrób to sam' Adama Słodowego i nie brałes udziału w głosowaniach. Oto twoja działalność radnego.

przybylak, powieś to na drzewie w swojej wsi. nie zawracaj ludziom głowy pseudodokonaniami. Siedziałes pod palmą i słuchałeś radia. Urządzałeś pokazy w stylu ,,zrób to sam' Adama Słodowego i nie brałes udziału w głosowaniach. Oto twoja działalność radnego.

Jasne kibicu. Krytyka zmusza do myślenia. Tym gorzej dla krytyki... I kto tu jest prosty????????????????????????????????

Prosty-chlopie, juz ci pisalem kiedys, ze jest tak prosty jak swinski ogon, jesli ci nie pasuje KCI to wypadaj stad bracie i basta.

~roman przybylak to chyba się pomylił emoji Co ma wspólnego rozliczenie przed wyborcami działalności radnego Romana Przybylaka z tematem kobiety, której ciało znaleziono w Ochni? Mam nadzieję, że to żart albo przynajmniej pomyłka emoji

Panie Rokmanie! Nawet tego czegoś nie czytam bo widać, że już na wstępie nie ma Pan szacunku dla ludzi! ~prosty_chłopie: powiedz z jakiej konkurencji dla KCI jesteś bo tego Ci powiem nie mogę rozgryźć, choć mam paru kandydatów emoji No i czekamy kiedy się odważysz zalogować!

oczko czy to naprawde takie śmieszne??

Nastepna ofiara kąpieli w niedozwolonym miejscu a przecież blisko był basen z ratownikiem.

el staś

Kto to jest El Stasiu ?

Ciekawe co się stało. Prostemu chłopowi już dziękujemy. Prostaków nam w Kutnie nie trzeba emoji

no akurat jechałem tamtędy rowerem jak przyjechała staraż .to była kobieta wiek około 30 lat tak mówił strażak

elstasiu trsgedia tragedia ale nikt tak jak ty nie potrafi ucinac glowy pilkarzom emoji

Prosty chłopie (czyt. prostaku) uszanuj przynajmniej taką tragedią i zamilcz ...

Okropna sprawa.

straszne!!

zebyscie dzialali trzeba wam sciage od konkurencji podsuwac - emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także