Rejestracja i logowanie

Magazyn KCI nr 24 już dostępny!

Wydarzenia 21-09-2006 Autor: Konto usunięte
6

Magazyn KCI nr 24 już dostępny! Szukajcie go w placówkach handlowych na terenie całego miasta, szkołach, urzędach oraz instytucjach kultury i rozrywki.

W numerze:

- Kutno miastem róż str. 3
- Niezwykły wieczór z muzyką Gospel str. 2
- Piękna wizytówka Kutna str. 6
- AZS nie okazał się gościnny str. 11
- Róże i Chochoły str. 14Pobierz PDF

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Budynek-wizytowaka niby odremontowany, a moze tylko odmalowany - a jak jest w srodku TERAZ - czy cos sie zmieniło czy to tylko manikiur?

duzy jest, ale sie u mnie ściąga.

nie działa mi link do pobrania czy ktoś też ma taki problem??

Z tą piękną wizytówką Kutna to nie przesadzajmy. Kutno jest zaniedbane i brudne.Budynki obskurne, trafiają się rodzynki,/gratulacje dla spółdzielni Pionier/ ale ogólny widok miasta stwarza wrażenie przygnębiajace-dalekiej prowincji szczególnie okolice dworca kolejowego i centrum.Nawet ul.Królewska jest brudna a szczególnie w niedziele. Chwalimy się Świętem Róży,a czy był ktoś na święcie ogrodnictwa w Skierniewicach? porównanie niekorzystne dla Kutna. Dlatego z wielkim szacunkiem dla osób które starają się ten wizerunek poprawić.Czeka nas dużo pracy aby wizytówka Kutna była piękna!

chomik75 Zamenhofa 11 nie jest budynkiem zarządzanym przez TBS

emoji witam.czytałem atrykuł'piękna wizytówka Kutna'to jeszcze nic zwróccie uwagę na kamienicę na ul.Zamenhofa 11 /3letni plan/wstyd!!!!niech TBS się wstydzi za taki stan budynku,a jest on w samym CENTRUM!!!Opiszcie go w następnym numerze,niech wszyscy widzą.pozdro.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także