Rejestracja i logowanie

A jednak Ceranowski?

Wydarzenia 27-09-2006 Autor: Konto usunięte
59

Trwa zamieszanie wokół stanowiska dyrektora Agromy Kutno. Dzisiaj w godzinach porannych do zakładu przyjechał dyrektor departamentu skarbu woj. łódzkiego... aby doprowadzić do odwołania nowego szefa zakładu Macieja Matera, który dziś miał objąć stanowisko dyrektora.

Wraz z nim przyjechał Jerzy Ceranowski, były prezydent Kutna, który miałby objąć stery w Agromie zamiast Matera. Sytuacja jest bardzo napięta.

Zamieszaniem wokół dyrektora zniecierpliwieni są pracownicy zakładu, którzy domagają się spotkania z przedstawicielami wojewody.

komentarze (59)
Dodaj komentarz

Chyba żart..emoji))

Kłopotowski to nikt. Nikt w PiSie we władzach wojewódzkich i krajowych się z nim nie liczy. Przez 5 lat nie potrafił stworzyć koła lokalnego! CZY TAKI POLITYKIER ZASłUGUJE NA TO ABY BYć RADNYM? To dla mnie odpowiednik Pruka. Kutno zasługuje na więcej niż Jerzy Pruk!

Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Kiedy PIS dostał sie do władzy to zaczął upychać swoją zaciężną armie poddanych,żądnych władzy : pierw na urzędach centralnych,wojewódzkich,a obecnie na zadupiu-nie chodzi o to jaką maja wiedze i predyspozycje do zajmowanie danego stanowiska,ale o to aby byli to swoi bardzo poddani ludzie (ponadto stanowisk wolnych do rozdawnictaw nie jest chyba za dużo bo sie już mylą w swojej szczodrości i na jeden stołek dwie osoby) ,a że przy tym coś spieprzą kogo to interesuje-na wojnie też są ofiary-ot i cała prawda.

No jeżeli w PiSie w Kraju i województwie nikt nie liczy się z Kłopotowskim i jego kliką to to jest trochę dla nich kompromitujące... Soundwave - gdyby PiSem w Kutnie rządził Woźniak lub Saramonowicz to może bym o was pomyślał. Ale jesteście dokładnie tacy jak inni! Siedzicie w tym samym bagnie. A Ceranowski jest tego idealnym przykładem!

Dokładnie każda partia jest w czymś umoczona .A wy tu o PiSach ,Platformach ,Samooobronach są pewne układy i zależności których umysły zwykłych ludzi nie są w stanie ogarnąć. Jeden obejrzy TVN, drugi TV Trwam i myśli że ci są cacy a ci bebe , drugi na odwrót.I taka to właśnie jest zabawa głupich ludzi którzy myślą że naprawde coś wiedzą.W rzeczywistości macie tylko kolejny serial( i to za wasze pieniądze) który podobnie jak M jak Miłość,Klan czy Plebabnia z prawdą nic niema wspólnego.

Może pora skończyć te jałowe przepychanki - kto jest kim i o co mu chodzi. Wiadomo i jednym i drugim chodzi o koryto. Jak się okazało najbardziej Ceranowskiemu, który nie ma nic wspólnego z PiS i Wożniakowi, który nie cierpi PiS-u ale zapisał się do niego z przyczyn oczywistych. Uzyskał w ten sposób wiarygodność u wojewody i możliwosć lobbowania wraz z całym - tak naprawdę wrogim PiS-owi układem - kolesia Jerzego na stanowisko. Zobaczymy za kilka miesięcy gdzie rozpocznie pracę żona lub brat Woźniaka? Jesli zaś idzie o Kłopotowskiego to znam wielu ludzi np. Wdowiaka czy Sikorę którzy od lat sieją bezkarnie zarazę w wychowaniu młodzieży - domofony przy tym to pestka. Rację ma twardy twierdząc, że Burza ma własny układ - jest to układ karmiący się ideałami nieboszczki Unii Wolności co jest zdecydowanie gorszym od komuny.

Burzyński jest spoza układu komunistycznego, gdyż stworzył nowy.emoji

Przewodniczący rady miasta i członek koalicji to panBieniek. o ile dobrze kojarzę to członek PiSu. Idziemy w zakład, że będzie kandydował z PiSu? PiS tworzy koalicję, która od 4 lat rządzi Kutnem. A Pan Kłopotowski 'współpracuje' z miejskim majątkiem i miejskimi firmami...

Bzdura PIS miał wielki wpływ. Zresztą przewodniczący Rady Miasta jest z PISU. Przestańcie gadać głupoty, że prezdyent jest w układzie to bzdura. Prezydent jest poza układem postkomunistycznym, rzekłbym, że go zwalcza, dlatego tak go wściekle atakują. Nieco podobna sytuacja jest z KCI. To medium, które zachwiało postkomunistyczną równowagę spod znaku PŻK.

Laszlo o czym ty mówisz. Ludzie ukladu to obecny prezydent i jego zastępcy wspolnie z platformą i sld na okrasę z AWS.Pis nie mial wplywu na wladze w Kutnie.

laszlo skoro tak to jakmi prawem PiS w Kutnie ma walczyć z kolesistwem w zatrudnianiu jak jego lider jest jednym z nich... Z Platformą nie jest lepiej. Zawiodłem się! Do tego Książek i Pawlak.

OLIWA ZAWSZE SPRAWIEDLIWA!!!KOCHAMY PIS-PIS ZAWSZE Z WAMI NA NAS MOŻECIE LICZYĆ

Wielkość jazgotu świadczy o wielkosci krytykowanego!!!!

laszlo skoro tak to jakmi prawem PiS w Kutnie ma walczyć z kolesistwem w zatrudnianiu jak jego lider jest jednym z nich... Z Platformą nie jest lepiej. Zawiodłem się! Do tego Książek i Pawlak.

Panowie bez rozwolnienia-Wszystko się niedługo wyjasni!!!

Szykuje się niezły pasztet. PIS w Kutnie ma tak waskie szeregi , że chyba musi zacząć łowic jakieś inne kadry b, bo mu stanowisk nie starczy. Gdyby Kłopotowski został prezydentem -Klimecki wice a Saramonowicz dugim wice to dopiero byłaby jazda. Co innego mówimy co innego robimy . Ciekaw jestem jak to bedzie po wyborach samorzadowych czy aby Kopotowski nie je z ręki Burzyńskiego podfanych w sosie domofonowym . Ciekawe co na to super poseł Woźniak.

Ooo ! Dzięki.

PHSR 'Agroma' w Kutnie jest przedsiębiorstwem państwowym (PP)pod zarządem menedżerskim. Zgodnie z ustawą o PP powoływana jest Rada Nadzorcza. W 'Agromie' jest 6-ciu członków RN z czego dwóch wybieranych przez pracowników reszta przez Wojewodę Łódzkiego. Zgodnie z interpretacją ŁUW wraz z wygaśnięciem umowy wygasa dotychczasowa RN. Tak więc wraz z rozwiązaniem umowy Krzysztofa W. Dębskiego RN przestaje działać i musi być powołana nowa dla nowego Zarządcy. Reszty można dowiedzieć się z KRS-u.

A od kiedy w Agromie jest Rada Nadzorcza ? Czy Agroma jest Spółką Skarbu Państwa czy tylko przedsiębiorstwem państwowym?

Klimecki nie jest już członkiem od chwili dymisji Dębskiego ale myślę, że w nowej Radzie też zasiądzie i inni z PiS-u również o ile mają odpowiednie przygotowanie i zdany Egzamin Państwowy ...

Klimecki nie jest już członkiem od chwili dymisji Dębskiego ale myślę, że w nowej Radzie też zasiądzie i inni z PiS-u również o ile mają odpowiednie przygotowanie i zdany Egzamin Państwowy ...

Po tym co wypisuje PiS na swoich ulotkach i tym co tu pisał jeden z ich członków (podstawowa nieznajomość prawa) na PiS na pewno nie zagłosuję. No gdyby rządził PiSem w Kutnie ktoś na poziomie Saramonowicza czy Ceranowskiego. Ale ten Kłopotowski...

Pan Klimecki nie jest od 25.09.2006r.członkiem Rady Nadzorczej Agromy.

Trzeba byc głupim po tych przekretach aby głosować na PIS

Członkiem Rady Nadzorczej w Agromie jest Klimecki.

Kłopotowski jeszcze nie zaczal dzialac we wladzach miasta a juz sie skompromitowal ...jak w polityce jest taki dobry jak w naprawianiu domofonów to temu panu juz dziekujemy . ps po 3 miesiacach nie naprawil mi jeszcze domofonu

NIECH MIESZKAŃCĄ KUTNA OPOWIE PAN KOSIOREK JAKIE PRZEKRĘTY ROBIŁ W ŁOWICZU

Tak prawda, oprócz niego jest p. Klimecki - kandydat PIS na Prezydenta Kutna oraz p. Kosiorek - wynalazek z Łowicza także PIS.

Czy to prawda że pelnomocnik PiS w Kutnie K.Kłopotowski jes czlonkiem rady nadzorczej w AGROMIE ?

DO KORYTA WSZYSTKIE ŚWINIE SIĘ PCHAJĄ

PIS w Kutnie jest typowy dla struktur lokalnych - w Kutnie go nie ma a czy w Łodzi są jakieś poważne. Kłoptowski -Saramonwicz-Klimecki-Szczepaniak- może pominąłem paru to ma być PIS -wolne sobie. Po ostatnich wizjach TVN przeraża mnie że kutnowski PIS może o cokolwiek się upomnieć. Ceranowski to facet który od 10 -12 lat nic w Kutnie nie znaczy - a może szykuje się reinkarnacja poprzedniego układu - Ceranowski krok do awansu a za nim Debich , podobnie jak to było z awansem z prezydenta na wojewode a Debich za nim . To może nie na żarty przerazić. A co do Dębskiego- firma nieźle sobie radziła , ale kogo to już obchodzi emoji emoji

macie racje , ja równiez przyłanczam sie do opinii ze pis w kutnie nie istnieje. Nie ma grupy ludzi ze wspólnie dla kutna wypracowanym programem. Nie ma zespołu. jest ktos któremu znudziło to co robi ale brakło odagi lub operatywnosci zeby stworzyc grupe- wybrac władze i w sposób naturalny ewentualnie zostac szefem koła. Chłopak sie boi i woli byc namiestnikiem jenoosobowo. teraz sie wyłozy bo nawet jak wygraja to on zginie.Zreszta wie o tym i jego głowne zmartwienie to ewentualne zdrady radnych . Nic nie zdradza zrobia to na co on zasłuzył. Słyszeliscie zeby w minionych kilku latach Pis kutnowski miał jakies stanowiska w sprawach miasta. znacie ich opinie /lokalnie/ o czymkolwiek. to zera które licza na fale . cos jak samoobrona w kutnie, przepraszam gorzej. a ceranowski , fakt wchodzi w bardzo złym stylu. z przydziału. innym kiedys jako prezydent zosganizował wyscig szczórów a teraz sam tylnymi drzwiami włazi do koryta. A gdzie konkurs panie prezydencie. po to pan był internowany zeby teraz pana w teczce przywiezli. fe

PiS - Proponujemy Innym Stołki Choćby na dwa dni.

Najlepiej doprowadzić do bankructwa wszystkie firmy państwowe. Tak jak było z Agromą Łódź.

Fakt że nominacja Ceranowskiego jest oburzająca ale musimy pamiętać o wcześniejszym politycznym wrzuceniu na to stanowisko jasnie Krzysztofa Wacława Dębskiego. wiec nic sie nie zmienia -spólki państwowe to nadal lądowiska dla kolesi partyjnych z układu który ma aktualnie władzę. Ot polska rzeczywistość- zła rzeczywistość. Chciałoby sie żeby wreszcie nastapiła pelna prywatyzacja - marzenie z polskim kapitałem bo nie mogę znieść jak obce dupki nas podkupują.

Mają normalnie ludzi w d.... Dno

Wodnik Szuwarek....... Ten pan byle kiedys dyr. Florian Centrum...... Z checia mazna zaspiewac panu Jurkowi Zostawcie Tytanica ....... Wstyd....... emoji emoji

Czy mi się wydaje czy to nie jest przypadkiem obstwaianie miejsc w zarzadach spółek ludzi powiązanych z PiS przed ich 'rządowym' upadkiem ...a może po prostu obiecali coś teraz ich czas się konczy i chcą się na siłę wywiązać z obietnicy PiS - Pod****my i Słoneczko!!!!

Problem w tym, że takie stanowisko dostaje się w prezencie. Nie trzeba mieć kwalifikacji i doświadczenia. Nie trzeba startować w konkursie i wykazać się wiedzą. Trzeba być tylko w układzie i już można być dyrektorem firmy z 30 letnim dorobkiem i ponad setką osób. To się w głowie nie mieści. Totalna prywata majątkiem państwowym. Brak poszanowania wszelkich cywilizowanych norm. A nieporadność sięga do szczytów absurdu. ~prezesa to nie interesuje - bo wielu nie obchodzi los innych ludzi. Widocznie Agroma jest przykładem tego, że firmy państwowe to przeszłość, która musi umrzeć i tyle. No ale dopóki trwa to można co nieco jeszcze wyrwać. Tylko czy my musimy na to patrzeć. Stanowczo NIE !!!! NIE !!! NIE !!

no właśnie!!

a co mnie to interesuje

Bagno.

To jest IV Rzeczpospolita według PIS w lokalnym wydaniu ,a to jest w krajowym www.terazmy.onet.pl

Ten cały PiS to jedna wielka lipa, a jej członkowie tylko pod szyldem nic nie znaczacych dla nich słow realizuja swoje własne, prywatne interesy!!! Nazwa partii ma tylko przysłaniac ich 'wspaniała' działalnosc - brawa!!! Zobaczycie, ludzie i tak was z tego rozliczą - rozdziobią was kruki i wrony!!!!! hehehe

Oj ty PiSowcu za dychę! Z prawem to wy macie niewiele wspólnego - tworzycie nowy układ! Zgodnie z konstytucją i ustawą o partiach politycznych członkostwo w partiach jest JAWNE! No ale nie zmieniaj tematu. Skoro jest koło to podaj władze?! Chyba, że to kolejne wasze kłamstwo!

Taaakkkiiiśśś mądry?! Podawać ci nazwisk ludzi?, przecież to nie zgodne z prawem - ustawa o ochronie danych osobowych!

Taaaak?! A kto jest przewodniczącym koła PiSu w Kutnie? Jaki jest skład Zarządu koła? Bo Pan Kłopotowski jest pełnomocnikiem a to nie jest funkcja koła lokalnego!

Plecież głupoty!!! jest koło PiS w Kutnie, jest Punkt Obsługi Wyborców, jest strona internetowa a nawet młodzi ludzie którzy z radością roznaszą ulotki! Ninawiść do PiS przysłania ci wzrok! Uprzejmie informuje, że siedziba PiS-u w Kutnie znajduje się przy ulicy Sienkiewicza.

Jak może być członkiem PiSu jeżeli w Kutnie nie ma koła bo pełnomocnik boi się, że go władze koła wyrzucą!

Panie boże chroń załoge.On jest gorszy od całego SLD.

Przemiła OLCIU coś cię bardzo mocno wiąże z panem Ceranowskim??? Tak bardzo, że przysłania Ci wzrok i nie widzisz, że pasuje on do ideii PiS-u i samej partii jak wół do karety emoji Cyranowski nie jest ani członkiem anawet sympatykiem PiS-u. Jest promowany przez układ, który potrafii też wprowadzić w błąd i wojewodę! Jestem pewien, że Pani Wojewoda rychło będzie żałować swojej decyzji emoji

Dobrze, że nie ma Dębskiego on kompromitował naszą społeczność. Ale Ceranowski - to dyrektor z zawodu IV Rzeczpospolitej...

To nie ma związku z tym newswem. Mówimy tu o zamieszaniu Matera vs Ceranowski, Dębski to już historia

macie kłamliwe informację Pan Dębski został zwolniony dyscyplinarnie a Ceranowskiego powołał wojewoda, zamieszania nie ma żadnego więc nie kłamcie, a przecież Ceranowski w zarządzaniu i handlu siedzi już chyba z 8 lat, był w-ce przezesem Floriana i Kierownikiem Centrostalu do spraw sprzedaży

a nie pomyslałas ze prezesem agromy powinien zostac cżłowiek ktory sie na tym zna? na handlu. na zarzadzaniu, inwestycjach. a nie kolo z układu ktory jest tylko po to zeby pensje brac.. wstyd.

przepraszam za błąd skorzystać to oczywiście rz

jaki wstyd a co w tym złego że ktoś chce zostać dyrektorem Agromy przecież sam się nie pcha tylko go pewnie polecił wojewoda ten co pisze że to wstyd ciekawe czy sam nie skożystał by z tej propozycji. 20tys ?????????????// :o

Trwa walka PiS-owskich piesków o fuchę lżejszą od spania. Dwadzieścia pare tysiecy pensji,niezła bryka na prywatny użytek i inne przywileje.I wszystko za ...... nic.

Wstyd.Wstyd.Hańba.Panie Cyranowski???? słów brak

dodaj komentarz
Czytaj także