Rejestracja i logowanie

Koncert muzyki chrześcijańskiej

Wydarzenia 18-10-2006 Autor: Konto usunięte
3

31 października o godzinie 19.00 w Parafii Ewangelicko Augsburskej w Kutnie (ul. Sienkiewicza 13) odbędzie się koncert refleksyjnej muzyki chrześcijańskiej Bartłomieja Pielaka z zespołem z Warszawy.

Występ organizowany jest z okazji ważnego święta protestanckiego – Święta Reformacji. Koncert jest możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kutno i KDK.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

sall-Liahu alaihi wasalam

jak po pienądze to u starosty to się znajdą a jak ich potrzeba na prawdę, gdzie należałoby żeby się znaleźli to ich nie ma !

Ciekawe czemu to w ramach tak propagowanego od dwu lat ekumenizmu przez dyrektora Zawadzkiego i LO Dąbrowskiego całe to towarzystwo zapomniało o tym najważniejszym święcie protestanckim i nie bierze w nim udziału? Czy nie należałoby skrzyknąć gospelową kapelę i uświetnić jej występem to autentyczne protestanckie święto zamiast robić medialne przedstawienia w z udziałem księdza biskupa i starosty?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także