Rejestracja i logowanie

Stacja Kutno – przystanek II

Wydarzenia 21-10-2006 Autor: Konto usunięte
7

Dziś odbył się pierwszy etap II Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego – Jeremiego Przybory.

15 uczestników konkursu (w tym duet) zaprezentowało swoje umiejętności wokalne, w klimatycznych podziemiach Hotelu Rondo. (jutro przedstawimy foto-relację). Jury będzie miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż poziom konkursu z roku na rok zauważalnie wzrasta.

Stacja Kutno cieszy się bardzo dużym uznaniem kutnowskiej publiczności która wypełniła salę po brzegi. Jutro odbędzie się koncert finałowy. Bilety w cenie 15zł są do nabycia w kasie KDK.

Wykonawcy:
 1. Alicja Leśniak - 21 lat
 2. Wojciech Władek - 19 lat
 3. Kamila Sawicka – 21 lat
 4. Aleksandra Meler 25 lat
 5. Kinga Janowska - 24 lata
 6. Paweł Wodzak - 19 lat
 7. Joanna Kaczmarek - 17 lat
 8. Duet - Edyta Bronicka, Marta Rokicka - (w sumie około 75lat) ;)
 9. Maciej Maciejewski – 21 lat
 10. Marta Brząkała – 20 lat
 11. Anna Tańska – 22 lata
 12. Paulina Śnieć – 20 lat
 13. Marcin Radke - Konin 21
 14. Monika Kluszczyńska – 18 lat
 15. Magdalena Zawartko – 16 lat
Jury: Grażyna Łobaszewska, Katarzyna Groniec, Lora Szafran, Katarzyna Karolak – Koszańska, Dariusz Sikorski.
komentarze (7)
Dodaj komentarz

Ograniczenia sali Hotelu Rondo. Weszło tam około 130 osób, może nawet więcej, z czego około 110 publiczności. A po zaproszenia ludzie pchali się drzwiami i oknami, więc nie można mówić o braku zainteresowania. Podobnie po bilety na sobotnie i niedzielne koncerty. Jak dla mnie - bomba.

Ogólnopolski konkurs i tak mało ludzi?

Brawa dla organizatorów. Moze pokusicie się o przygotowanie wersji TV , porządnie nakręconej (nie przez nasze - KMI). Mogło by pójść w ogólnopolskich stacjach, jak dawniej w poniedziałki - TEATR... przynajmniej ta czesc pierwsza. Dla mnie było swietnie! Gratuluje!

Aniu - bylem na Stacji Kutno i wierszykow zadnych nie słyszałem. Piosenki owszem, wszak to ogolnopolski konkurs piosenek... to co innego tam mialo byc? Dla mnie stacja Kutno to REWELACYJNA IMPREZA! a dla takich jak Ty faktycznie zawsze pozostaje Witonia.

Ale przecież nikt tam pani na sile nie ciagnie. Jak chce sie pani wyszalec, to jest niedaleko taka 'dyskoteka' Witonia. Ja wybrałem Stacje Kutno i nie żałuję. I mam prośbę, aby nie ubliżać w ten sposób organizatorom tej imprezy, bo z tego co widzialem musieli się oni bardzo napracowac.

Przynajmniej hotel rondo zarobił. I znowu to samo w KDK - wierszyk, piosenka i do domu (nie ujmując nic występującym).

Pozdrowienia dla sorki Wdowiak emojipięknie Pani wyszła na zdjęciu...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także