Rejestracja i logowanie

The Colors European Tour Ścierański – Wertico - koncert

Wydarzenia 24-10-2006 Autor: Konto usunięte
2

Już w najbliższy czwartek, 26 października, o godzinie 19.00 w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się koncert The Colors European Tour Ścierański – Wertico.

Nadal można nabywać bilety w cenie 15 zł, - Spodziewaliśmy się, że będzie trochę więcej chętnych do wzięcia udziału w koncercie, ale nie jest źle - mówią pracownicy Kutnowskiego Domu Kultury.

Skład zespołu to: Krzysztof Ścierański, Paul, Wertico, Marek Raduli i Bernard Maseli.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Myślę, że dobrze wiesz co piszesz. Ale prośba - poczytaj trochę o Krzyśku, a najlepiej go posłuchaj! Pozdrawiam.

Następnym razem zaproście buddę to będzie więcej chętnych.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także