Rejestracja i logowanie

Wywiad z Marią Alicją Kowalczyk

Wydarzenia 29-10-2006 Autor: Konto usunięte
24

Zapraszamy do lektury kolejnego z cyklu wywiadów z kandydatami na prezydenta Kutna. Dziś rozmowa z Marią Alicją Kowalczyk, popieraną przez Samoobronę RP, Samoobronę Patriotyczną oraz Ligę Polskich Rodzin. Więcej w serwisie wyborczym: tutaj

komentarze (24)
Dodaj komentarz

Widziałem dzisiaj na KMI spot wyborczy pani Kowalczyk i całej tej dziwnej zbieraniny(chciałem to jakoś inaczej nazwać ale się nie da).Jakież wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem tam w jednym szeregu dwóch panów F -Fryza i Feliniaka.Po prostu doznałem szoku.Zaraz potem ogarnęła mnie taka oto refleksja: jak oni wszyscy razem nisko upadli.Pani Kowalczyk jako osoba marnej reputacji skupiła wokół siebie istną koalicje ludzi strachu. Strachu przed samorządowym i politycznym niebytem .Całą tą grupe charakteryzuje frustracja i zgryzota.Wywiad jakiego udzieliła pani Kowalczyk serwisowi KCI to jakiś łże-bełkot który nijak ma się do rzeczywistości.Pani Kowalczyk to osoba krótkowzroczna która nie widzi lub nie chce widzieć rzeczy które zgodnie dostrzegają pozostali kontrkandydaci obecnego prezydenta Klimecki,Pruk a nawet Dębski. Pani Kowalczyk i cały ten dziwny twór który ją popiera to jakiś rodzaj dziwnej szafy(bynajmniej nie Lesiaka)z której wydobywa się smród upchanych w niej trupów.

patrz PIONIER

W pełni popieram mojwgo przedmówcę!!!!!

Moi drodzy tak czy siak nie ważne kto z kąd i gdzie startuje ważne kto gdzie wyląduje bo wystarczy tylko popatrzeć na kutnowski biały dom a zobaczy sie tam kilku cwaniaczków bez wykształcenia a z tak zwanymi plecami, którzy juz rozbijaja sie niezłymi furami, maja niezłe chaty i przyzwoite konta i... niestety nic innego. Czy wreszcie nastanie ktoś komu bedzie zależeć na nas mieszkańcach a nie na swoich profitach i wsadzaniu swoich prymitywnych partyjnych kolesiów - niestety watpię. Wiem jedno niektórzy kandydaci nie maja zwykłego wstydu i mam nadzieje że nie przejdą już w I etapie razem z Panią Marią oraz z z panem yyyyyyyyy na czele.

Pustosłowie ,słowotok,zupełna miernota-tak odbieram wywiad z p.Kowalczyk.Szkoda że jedyna kandydująca kobieta jest zupełnym nieporozumieniem.

wracajac do wywiadu to masa w nim pustosłowia i obietnic których nigdy sie nie da spełnić ...czy przypadkiem nie mamy doczynienia z hipokryzją?? hehe...

Jednak p.Kowalczyk i p.Burzyński spotkają się w drugiej turze.P.Dębski pozostanie na Scianach bloków, gdzie nikt tak głowy wysoko nie nosi w tym mieście

Ci z drugiej strony Ochni nie widzą jaka partia jest najmocniejszą. Zycze kazdemu takiego bruku. Wejdz na właściwa stroną PO i zobacz migawki z Konwencji

Platforma Obywatelska w Kutnie sięgnęła bruku!

Hehe powinniście wiedzieć ze jej synek startuje na radnego z bloku platformy

Advocatus diaboli, dobra ksywa w tym temacie. Nie powinienem ci nic odpowiadać bo z tekstu widac że jesteś blisko z 'kandydatką'. Ale po tych wyborach 'teoretycznie' ta kandydatka może być prezydentem mojego miasta. Nie chcę aby osoba potrafiąca stosować takie 'wybiegi' decydowała w jakimkolwiek stopniu o moim mieście. Nie ywierdzę że była oskarżona słusznie czy nie, napisałem że jej zachowanie w momencie gdy ją wywalali z Pioniera, dalekie było od kryształowego co może (w dzisiejszych czasach) wiele sugerować.

,,nick' kim ty właściwie jesteś, że taki obeznany w sprawach i pouczający?? Pewnie sam jesteś zamieszany w tą sprawę z pionierem i dlatego takiego zgrywasz! A może ty policjantem jesteś ,że takie szczegóły znasz albo jakimś podrzędnym pismakiem?? Ciekawe na czyje zlecenie tak oczerniasz?? Burzy???Strach go obleciał?? a może Pruka??Nawet niemasz odagi się ujawnić a ludzi oskarżasz!!! Zyczę Ci z całego serca aby i ciebie ktoś pomówił i donos napisał!!! Niech cie zamkną to zobaczymy czy będziesz taki hapy z odsiadki wiedząc ,że niema na ciebie żadnych dowodów i siedzisz za niewinność!!! Ps. wszyscy kandydaci mają coś na sumieniu mniej lub bardziej a jakoś po innych niejedziesz!!!

Kutnianin, a czy fakt że pani kowalczyk unikała odpowiedzialności idąc na zwolnienie i uciekła ze szpitala żeby nie spotkać się z zadajacymi niewygodne pytania, uważasz za godne naśladowania? Ja zapytałem czy kandydatka na prezydenta nie powinna się z takiego swojego zachowania wytłumaczyć skoro teraz chce naszego poparcia. Uważam że nie ma osób nieskazitelnych i kryształowych, ale gdy ktoś chce takiego stołka musi mieć odwagę przyznać się do niechlubnych zachowań z przeszłości. A ta pani próbuje przedstawić się jak niewinna ofiara nagonki loaklnych kolesi. A przecież sama jest wystawiona przez lokalną koterię i kolesi.

,,Nick' co do tych afer o których piszesz to tak się skada,że jako mieszkaniec bloku spódzielni interesowalem się tą sprawą i z tego co usyszalem w sądzie wynika jasno ,że ona byla dobrym ,,gospodarzem' a spódzielnia za jej czasów prężną rentowną firmą więc nierozumię twoich zarzutów.Pozatym w tej ,,aferze' padl wyrok uniewinniający więc to mówi samo za siebie!! Wydaje mi sie ,że powinniśmy uszanować to ,że kobieta chce jeszcze coś dobrego zrobić dla miasta, które tak ją napiętnowalo aferą nakręconą przez powiązanych kolegów, którzy mieli chrapkę na spóldzielnie. Tak to nakręcili ,że udao im się ale to co z tego wyniko pacimy wszyscyemoji

Wreszcie kobieta na prezydenta powodzenia emoji Ps. przecież kazdy z tych kandydatów ma coś na sumieniu i startuje więc o co chodzi? chyba tylko o to, że to kobieta

no,no modne słowo'przeciwnicy polityczni'.Obecnie gdy coś sie źle dzieje to również maczają w to ręce przeciwnicy polityczni.Nie pamietam tych czasów,ale z tego co znam trochę historie to takie podobne słowa wypowiadał Gomułka-czyżby więc powrót do przeszłości.

A ja uważam, że jej wywiad jest bardzo ciekawt i kobieta ma 'jaja' emoji że się te wyraze (Pani Mario prosze o wybaczenie za to okreslenie) A co do rzekomych afer to to byla akcja nakrecona przez przeciwnikow politycznych

A ta pani to już zapomniała jak ukrywała się przed odpowiedzialnością na jakichś 'dziwnych' zwolnieniach lekarskich albo jak uciekała ze szpitala? Przecież ludzie nie mają aż tak krótkiej pamięci by tego nie pamiętać. Może niech opowie w wywiadzie o tym okresie jej chwalebnej działalności. To, że kandyduje po takich aferach z nią związanych i wygłasza takie sądy jak wywiadzie to jest po prostu bezczelność.

'Kutnianin'jak to obecnie jest modne wszedzie widzisz teorie spiskowe.Powiem szczerze raz głosowałem na PiS na Pana posła Woźniaka , gdyż go znałem i wiedziałem,że moim zdaniem to człowiek ok.ale po tych zawirowaniach i to co pokazuje PiS i inne partie koalicyjne to już nigdy nie oddam na nich głosu.Mogę głosowac nawet na 'Kuntakinte'ale żeby nie był z PiS(u),Samoobrony(obojentnie jakiej) , LPR oraz czwartego koalicjanta (tzw.plankton w sejmie).

czy to jest jej program wyborczy?

Moim zdaniem po wyborach powinna zasiąść na fotelu prezydenta Miasta Kutna. Kto się ze mną zgadza?? A kto się niezgadza i dlaczego??

Acha i jeszcze jedno do kolegi ,,z drugiej strony Ochni' naucz się czytać ze zrozumieniem!! W tekście jest napisane ,że kobieta jest POPIERANA przez partie a nie ,że do nich należy. Niemam pewności ale wnioskuję ,że nienależy do Samoobrony!! A nawet gdyby to jakie to ma znaczenie?? Przecież najważniejsze jest nasze dobro a nie walki politycze kto gdzie i z kim.

A gdzie Twoim zdaniem powinna siedzieć?? Pozatym jakie masz prawo wypowiadać się za pseudo tysiące kutnian?? Ja też jestem Kutnianinem i mam inne zdanie ,niż Ty!! Może ty jesteś uwikany w jakieś kolesiowskie biznesy jakch pelno w tym mieście ale ja jestem uczciwym mieszkańcem miasta niemającym wysoko postawionej rodziny i przez to problemy z uzyskaniem pracy. A i perspektywy na przyszość w tym mieście też niewyglądaja obiecująco. Nieoszukujmy się! każdy wie ,że aby liczyć na pracę w Kutnie trzeba miec znajomości!! A widzę ,że kobieta chce w mieście coś zmienić na lepsze, więc niewidze powodu dlaczego niedać jej szansy. Może coś się zmieni?? martwi mnie jedynie to,iż moi ziomkowie BOJą SIę ZMIAN. To przykre emoji A może wypowiadają sie osoby które sie już ,,ustawily wśród elit' i nieinteresuje ich lepsza przyszość dla wszystkich??

Można mieć wiele opinii. Można mieć różne zdanie na różne tematy. Ale pisać, że ostatnio w Kutnie panuje marazm gosdpodarczy...? Powiem jedno: jakie partie taki poziom. Ta Pani skrzywdziła tysiące osób w Kutnie. Moim zdaniem i zdaniem tysięcy kutnian powinna siedzieć teraz gdzie indziej niż w swoim domu!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także