Rejestracja i logowanie

Policja apeluje!

Wydarzenia 31-10-2006 Autor: Konto usunięte
5

Pamiętajmy o bezpiecznej jeździe – dostosowaniu prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zapięciu pasów bezpieczeństwa i przewożeniu dzieci w fotelikach. Pamiętajmy o zasadzie PIŁEŚ – NIE JEDŹ!

Do wczoraj na drogach naszego województwa doszło do 51 wypadków, w których śmierć na miejscu poniosło 7 osób, zaś 66 zostało rannych. Policja przyjęła 357 informacji o kolizjach drogowych. Ujawniono 146 nietrzeźwych kierowców (62 osoby to kierujący pojazdami mechanicznymi, zaś 84 jednośladami).

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

rozumiem Cie i sie zagadzam ale zobacz, jak kazdy inny czlowiek pracuje to takze robi sobie przerwe zeby cos zjec. no ale godzinna przerwa to troszke duzo

Aja mam pytanie. Dalczego nasi policjanci regularnie (w trakcie słuzby) chodzą na pizzę, czekają na nią 20 min. a potem w pizzerii konsumują (kolejne 30 minut). Wiem że sa na slużbie bo są w mundurach a przez krótkofalowki cały czas skrzeczą jakieś komunikaty Czy to jest legalne?

nie przejmuj sie ja tez nie widzialemm poza kutnem,a w kutnie to tylko drogowke oplem vectra jak stala na listopada

wlasnie wrocilem z Plocka, po drodze nie bylo zadnego patrolu, zreszta jadac wczoraj wieczorem do Plocka tez nie bylo zadnego

Pamiętajmy o zasadzie PIŁEŚ – NIE JEDŹ! Nie piłeś - Napij się !!!!

dodaj komentarz
Czytaj także