Rejestracja i logowanie

Z poparciem "Małej Ojczyzny"

Wydarzenia 07-11-2006 Autor: Konto usunięte
17

Powiększyło się grono popierających kandydatrę urzędującego Zbigniewa Burzyńskiego na Prezydenta Kutna. Uzyskał on poparcie bezpartyjnego Komitetu Wyborczego Wyborców KUTNO - NASZA MAŁA OJCZYZNA.

W oświadczeniu podpisanym przez pełnomocnika Komitetu Andrzeja Kozłowskiego skierowanym do mediów czytamy: "My, członkowie Komitetu Wyborczego Wyborców KUTNO NASZA MAŁA OJCZYZNA postanawiamy udzielić poparcia kandydatowi na Prezydenta Miasta Kutno Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu. Jednocześnie stwierdzamy, że jego dotychczasowe osiągnięcia pokrywają się z naszymi oczekiwaniami jakie stawiamy potencjalnemu Prezydentowi Kutna. Jesteśmy pewni, że Zbigniew Burzyński jest kandydatem godnym Państwa zaufania."

Więcej o wyborach w serwisie specjalny KCI: www.wybory.kutno.pl

komentarze (17)
Dodaj komentarz

'pana zdaniem plotka powtarzana wiele razy nabiera cech prawdy?' Nie. Pański zarzut dotyczył przecież czegoś innego... 'juz komplentnie tego nie rozumiem jak moze pan twierdzic, ze skoro plotka prywatna jest juz plotka publiczna to nalezy ja upowszechniac??? ' Jak mogę upowszechnić coś, co już zostało przez kogoś upowszechnione wcześniej (post patrioty z 8.11)? Chyba żebym upowszechniał to w innym miejscu (na ulicy np.) - tam, gdzie jeszcze nie jest to znane. A to nie miało miejsca.

bo ja wiem, czy to cos osobistego-raczej nie- po prostu nie przepadam za politykami, a szczegolnie za takimi, ktorzy sa lekko oderwani od rzeczywistosci i przepelnionymi bezkresna wiara w swoje polityczne racje. pana zdaniem plotka powtarzana wiele razy nabiera cech prawdy? czy ja tego juz gdzies nie slyszalem? a juz komplentnie tego nie rozumiem jak moze pan twierdzic, ze skoro plotka prywatna jest juz plotka publiczna to nalezy ja upowszechniac??? to znaczy, ze skoro tak mowia wszyscy, to tak jest?? rozumujac w ten sposob powinnismy jest go....no, bo miliardy much nie noga sie mylic emoji albo moze ludzie juz calkiem powinni zapomniec upr, bo i tak 'na nich nikt nie glosuje, wiec ja tez nie bede'? btw. kazdy polityk, ktory staralby sie przekonac mnie do swoich pogladow i pomyslow na lamach forum, moze liczyc na moja upierdliwosc emoji nie jest pan az taki wyjatkowy emoji natomiast prawie jedyny, ktory probuje emoji pzdr

Wyobrażam sobie jak bardzo niektórzy muszą mnie nie znosić na tym forum emoji Plotka zasłyszana przeze mnie przestała już być plotką prywatną, jak widać na 'załączonym obrazku'. Robienie z tego sekretu byłoby teraz rzeczą śmieszną. Zresztą napisałem, że nie wiem czy tak jest. Bo słyszałem to w formie przypuszczeń. Ale to dobrze, że stosuje Pan upierdliwość na moją upierdliwość, oby w radzie miasta - tej przyszłej, wszyscy tak wszystkich sprawdzali. I tego sobie życzmy.

zgadnicie kto to powiedzial: 'jestem jedynym politykiem w tym mieście, który lubi się swoją wiedzą pochwalić, a nie ją tylko zatrzymać dla siebie. Oczywiście pod warunkiem, że nie dotyczy informacji zasłyszanych prywatnie' to w nawiazaniu do : 'nie pierwszy raz słyszę takie nieoficjalne w tej sprawie wieści' to sie nazywa konsekwencja. pzdr

No, tak tak, oczywiście. Tak samo jak KWW Zbigniewa Burzyńskiego kieruje pełnomocnik... Marcin Adamski. Student UMK w Toruniu. Owszem, jest to zdolny, bystry i inteligentny człowiek (wiem, bo znam), ale to chyba nie on podejmuje w tamtym komitecie kluczowe decyzje, prawda? Bo widzisz, Drogi J.J, mnie sie wydaje, że Patriocie nie chodziło o stan formalny zadeklarowany w papierach, tylko o bycie faktycznym mózgiem czy też pomysłodawcą danego komitetu. Czy to jest Pan Wiercioch, to tego nie wiem, ale wykluczyć tego nie mogę, zwłaszcza że nie pierwszy raz słyszę takie nieoficjalne w tej sprawie wieści.

Kieruje nim Pan Kozłowski - lokalny przedsiębiorca. Pan Rembowski - dyrektyor MOPSU jakos kandyduje z SLD i nikogo to nie dziwi. Pan Ostrowski - Urząd Miasta, pan Kruszewski - UM, pan Szczepanik i paru innych idą z list Platformy Obywatelskiej. Po prostu wielu cennych i doświadczonych ludzi chce coś robić. A to, że pracują w firmach miejskich nie powinno nikomu porzeszkadzać!

Przecież ten komitet powołał i nim kieruje Tadeusz Wiercioch z-ca dyrektora MZK a jak wiadomo to zakład podlegający Burzyńskiemu po co ta ściema.

zdaje się ,że po prostu wychodzi szydło z worka . Burzyński ma poparcie czegoś co nie wchodzi do rady albo jeśli są zblokowani wezmą głosy Ojczyzny - mnie to blokowanie jakos nie przypada do gustu. SLD jdzie koalicją - co szkodziło PISowi czy Burzyńskiemu iść koalicją ? Pewno liczą , że kogoś lekko się nabierze. Fe

kasiu wypada zauwazyc ze te 4 partie lewicy dawno ida razem a mala ojczyzna to nie wiadomo co to za twor..nie wiadomo czy sie zblokowaly czy tylko im brak prezydenta na pewno nie brak im parcia do wladzy..

można pisać

czy moze ktos wie czemu juz nie mozna pisac na forum - Wybory -

Ciekawy idąc twym tropem ile musiały ugrać 4 partie lewicy za poparcie Dębskiego, albo 3 partie populistyczne za poparcie Kowalczykowej?

Ciekawa informacja. To tylko zwiększa szanse Burzyńskiego.

mala ojczyzno!jezeli cie nie stac na wlasnego kandydata to zaczekaj chociaz do drugiej tury..(a moze juz teraz cos ugralas)..

dyżurnego 'wyborcę' żółć zalewa, jego idol zostaje coraz bardziej, niemal w ogonie kandydatów,już wam nic nie pomoże, ani sierp ani młot.

A tak było dobrze, juz miałem na Was głosować ..... emoji

Burzyńskiemu już nic nie pomoże.Czas się żegnać i wracać do swej małej ojczyzny pod pantofelek.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także