Rejestracja i logowanie

Dziś w programie lokalnym

Wydarzenia 13-11-2006 Autor: TVKMI
1

17.15 KMI -Wyniki wyborów i miażdżące zwycięstwo Zbigniewa Burzyńskiego; Uroczyste obchody z okazji Świeta Odzyskania Niepodległości; Dwie osoby (kobieta i mężczyzna)  zginęły w pożarze domku jednorodzinnego przy ul. Olimpijskiej; Seryjny Podpalacz w Dąbrowicach; Seniorzy MKS Kutno mistrzem jesiennej rundy rozgrywek o wejście do IV ligi. Więcej w KMI...

-Ulice Kutna -Plac Piłsudskiego

18.00 KMI; -Stacja Kutno -koncert laureatów

ZAPRASZAMY !

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Czy mogę liczyć na umieszczenie wyników do Rady Gminy w Kutnie ? 

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także