Rejestracja i logowanie

Wciąż walczą o pieniądze!

Wydarzenia 15-11-2006 Autor: Konto usunięte
2

14 listopada kutnowski szpital otrzymał odpowiedź odnośnie wystosowanego pisma do Ministra Zdrowia. Pismo obejmowało stanowisko dyrektora placówki, rady pracowników i wszystkich związków odnośnie podwyżek płac. Przypomnijmy, że pracownicy SP ZOZ otrzymali 24% wzrostu wynagrodzenia, a minister Zbigniew Religa zapowiedział 30% podwyżki.

Łódzki Oddział Wojewódzkiego NFZ, kierując się paragrafami z ustawy z 22 lipca 2006 r. o przekazanie środków finansowych świadczeniodawcom i pismem prezesa NFZ, stwierdził, że podział środków nastąpił w sposób prawidłowy i obecnie Narodowy Fundusz Zdrowia oraz dyrektorzy poszczególnych oddziałów w/w instytucji nie mają możliwości zwiększenia środków przekazanych poszczególnym świadczeniodawcom. Również Łódzki Oddział Wojewódzkiego Oddziału Narodowego Funduszu z siedzibą w Łodzi stwierdził, że wystosowane pismo przez kutnowski szpital wymagałoby zmian legislacyjnych i tym samym uznano je za niemożliwe do uwzględnienia.

- Nie takie deklaracje Minister Zdrowia składał na spotkaniu w Szpitalu w Kutnie - mówią pracownicy szpitala” - „Światełkiem w tunelu” wydaje się być przekazana informacja, że Pan Prezes Andrzej Sośnierz przekazał informację Łódzkiemu Oddziałowi NFZ z siedzibą w Łodzi, iż Ministerstwo Zdrowia dostrzega „konieczność wprowadzenia pewnych zmian ustawowych”dodają.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Choć to temat nie adekwatny do treści ale popieram Mietka!!! Podajcie , tak jak wcześniej listy kandydatów, tylko tym razem z dokładną ilość zdobytych głosów. Wielu to przeczyta i wielu się do tego ustosunkuje Pozdrowionka dla wszystkich

Mam wielką prośbę : opublikujcie listę starujacych do Rady Miasta i podajcie ilość głosów, jaką otrzymali. Pozdrawiam

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także