Porażka AZS-u z Polonią

Wydarzenia 26-11-2006 Autor: Konto usunięte
14

Przegraną 100:69 (54:23 I połowa, 46:46 II połowa) zakończył się wyjazdowy mecz koszykarzy AZS WSGK POL-FOL Kutno z drużyną Polonia 2011 Warszawa.

"W pierwszej połowie spotkaliśmy się z silnym uderzeniem ze strony przeciwnika, który był dużo bardziej zgrany i doświadczony. Polonia przeważała w każdym elemencie gry. Jest zresztą mistrzem w tabeli, nie przegrała żadnego spotkania. Dopiero w drugiej połowie udało nam się nawiązać równorzędny kontakt, niestety przewaga przeciwnika pozostała do końca" - komentuje Marek Koralewski, kierownik drużyny.

Punktowali: A. Goss (17), P. Wyrzykowski (15), M. Micielski (9), K. Jażdżewski (9), T. Szczepaniak (6), K. Kromer (4), A. Molski (4), M. Krawiec (3), A. Tłumak (2). Następny mecz odbędzie się 2 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w hali sportowej SP nr 9 w Kutnie. AZS zmierzy się z KS NORGIPS Piaseczno. Serdecznie zapraszamy!

komentarze (14)

raz pod wozem ......................

Nie ma się co oszukiwać. Polonia nas zmiażdżyła, sam początek na to wskazuje: wynik 12-0 dla Poloni. Panowali oni pod tablicami na dystansie, większość naszych akcji kończyło się przy wyprowadzaniu piłki. Ciężko pochwalić któregoś z AZSu, ponieważ cała drużyna zaprezntowała się tragicznie. Natomiast w drużynie Poloni 2011 Warszawa znakomicie zaprezentował się rozgrywajacy M.Popiołek który zdobył 30pkt. przy skuteczności ponad 90% z gry. Ma on dopiero 17 lat, lecz jest on juz w kręgu zainteresowania włodaży drużyn ekstraklasy.

Thanks!! emoji emoji emoji

jaaaa, nie masz racji z tym wyrównanym meczem w drugiej połowie. Patrząc na wyniki kwart 25:10, 29:13, 28:14 to po III kwarcie było 82:37 czyli gdzie ta wyrównana gra. Dopiero IV kw wygrana32:18 ale przy takim wyniku i przebiegu gry to już pewnie grały rezerwy

Ktos wie moze gdzie mozna znalesc wyniki i tabele II ligi??

Ale za to Goss zaszalał!!!Zbierajmy siły na doping 2 grudnia zeby wygrali.

A.Tłumak 2pkt ...... center (?) ...

szkoda ze mecz przegrany ale glowa do gory chlopaki i teraz juz nie przegrac zadnego meczu...... !!!!!!!!!!!pozdro ;* emoji emoji emoji

Gdyby nie dwa - pechowo przegrane mecze to byłby to mecz dwóch niepokonanych drużyn, to po pierwsze. Po drugie chyba jednak patrząc na wynik drugiej połowy mamy bardzo dobrą drużynę, która potrafi walczyć z każdym w tej lidze. Jednak postawa w pierwszej połowie (patrząc na wynik) wskazuje na to, że chłopaki wyszli na parkiet bardzo zdeprymowani. No cóż w końcu jesteśmy BENIAMINKIEM tej ligii. Dlatego jeszcze raz chciałbym pogratulować drużynie dotychczasowej postawy (3 wygrane, łodzianie w zeszłym roku w całym sezonie wygrali 4 mecze). [b]Życzę WAM tylko nieco więcej wiary w siebie !!![/b]Przy tej okazji chciałbym też bardzo pogratulować działaczom tej drużyny (włącznie z radą sponsorów), w końcu i w naszym mieście tacy ludzie jak Bartol mają się od kogo uczyć jak się pracuje aby w sporcie osiągnąć sukces. A patrząc realnie życzę całej drużynie aby w tym sezonie utrzymała taki poziom gry, a to napewno pozwoli im utrzymać się w tej lidze na przyszły sezon. A wtedy zobaczymy ....... W końcu poza I drużyną prowadzona jest bardzo dobra praca z drużynami młodszych roczników i oni kiedyś napewno odwdzięczą się nam ....

kurcze, myslalem ze nas pojada tylko jakimis 20... ale 30 to juz lekka przesada. Druzyna z meczu na mecz grala gorzej i to widac teraz w wynikach. Trzeba cos zmienic!!! nie napisze co bo nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale to widac golym okiem. Pozostaje miec nadzieje ze bedzie lepiej

Musze zacząć jeździć na mecze poza Kutnem, bo jak mnie nie ma to zawsze przegrywają emoji Następny mecz napewno wygramy emoji

No cóż.To było do przewidzenia.Nie ma co się dziwić że przegrali.Trzeba grać dalej.Podstawowy cel to jak narazie utrzymać się w tej lidze.Pozdrowienia dla wszystkich.

No... Nie udało się, ale cóż Polonia to silna drużyna więc możemy pochwalić za chęć do gry i rzucone punkty.Następnym razem będzie juz lepiej!!Chłopaki brać się do roboty!Pozdro