Rejestracja i logowanie

Rada Miasta rozpoczęła kadencję

Wydarzenia 27-11-2006 Autor: Konto usunięte
15

Dzisiaj w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno odbyła się pierwsza, uroczysta sesja nowej Rady Miasta. Obrady, jako najstarszy radny, prowadził radny Henryk Krenke.

Sesja rozpoczęła się od wręczenia nowym radnym zaświadczeń o wyborze. Podobny dokument otrzymał też prezdyent Kutna Zbigniew Burzyński, który przypomnijmy wygrał w I turze wyborów uzyskując ponad 60% głosów. Zgromadzeni na sali radni, urzędnicy i goście uhonorwali prezydenta owacją na stojąco.

Na sesji zapadły także ważne decyzje dotyczące prezydium Rady. Przewodniczącym został wybrany Jacek Sikora, który uzyskał poparcie 16 radnych, 2 było przeciw, 2 wstrzymało się od głosu. Funkcję jego zastępców pełnić będą: Grzegorz Chojnacki (14 za , 3 przeciw , 3 wstrzymujące się) i wybrany w drugim "podejściu" Włodzmierz Klimiecki (15 za, 2 przeciw, 3 wstrzymujące się)


komentarze (15)
Dodaj komentarz

Panie/i gfhfh jeśli w tym mieście rządzi elita to Pan/i mi odpowie dlaczego jeszcze elita Pana Prezydenta nowej/starej kadencji nie zrobiła porządku z naczelnikami wydziałow którzy stracili zaufanie lub zaniedbali obowiązki.Przewodniczący ZGRK Pan Krzysztof D.zwolnił księgową za zaniedbania (a,może za brak wiedzy)i narażenie na straty tegoż Związku, ale ta Pani nadal jest naczelnikiem jednego z wydziałów UM.Może ta elita wyciągnie odpowiednie wnioski i wyśle na emerytury tych co nabyli uprawnienia i w ten sposób odejdą Ci co stracili zaufanie.

ludzie i tak elita rzadzi!!!!!!!!!!

do bo. Zapomniałeś w tym wybitnie podejrzanym gronem (poza panią Jażdzewską) wymienić jeszcze KOSZAŃSKIEGO - waszego kandydata! Ha ha aha hahahaha emoji emoji emoji

DO ~bo ale drużyna. Ludzie z przypadku

Do ~bo rozumiem, że jesteś zwolennikiem układu który wymieniłeś. CZyżbyś był to Dr Pawlak?, bo to co mówisz to brednie. Jakie zwycięstwo? CO ty tu ściemniasz. Gdyby nie ordynacja to P.O. miało by wiecej radnych a tak tylko mają tyle ile jest.

do kola- fakty to rzecz dość precyzyjna- PO w mieście wygrało wybory i to nie dzięki zmianie ordynacji - bo mając największy wynik 3329 zdobyło 2 mandaty a PIS mając 3259 zdobyło 3 mandaty - a miasto i wieś zdobyło 1 mandat mając 2440 - bo to mandaty z okręgu nr 1 takie są fakty ! skaramandze - na powagę - nie bardzo mnie to wzrusz czy będziesz czy nie będziesz pisał / ła - twoje informacje o Po są mocno nieaktualne - to nowe rozdanie w Po to - Pruk , Urbaniak, Runinski, Pawlak, Koralewski, Foczpaniak,Macierewicz, Bajda, Ostrowski,Jażdżewska, Tomczak , Koziczak . mógłbym jeszcze dorzucic ze dwadzieścia , trzydzieści nazwisk ale po co . Dla was , dla tych którzy odeszli to i tak będzie niewiele. Asta la vista, beby

Panie Jacku mandat zobowiązuje... liczę, że wywiąze sie Pan z obietnic dotyczących swojego osiedla bo 4 lata szybko mija i przyjdzie szs rozliczeń!!!

do 'mariusza sikory' co ty stary tam robisz? jak popatrze na to towarzystwo to ..., wracaj za gary stary rockmanie,to pogramy!!!

DO ~bo Co to znaczy [b]zoo[/b]?. To,że chłopaki Pruk i reszta zawaliła sprawę jest OK. Patrzę chłodnym i krytycznym okiem na P.O. Jeszcze jedno co co znaczy odpuść? Myślisz, że pisząc to do mnie - odpuszczę. Partia ta ideowo jest mi bardzo bliska, ale co się teraz słyszy z różnych stron to przechodzi ludzkie pojęcie. Znasz podobno wielu z P.O. to się zastanawiam jeszcze kogo, bo tylko to mały wycinek

znam wielu z Po ale skaramangi nie . Dr pawlak, radny Książek, radna - chyba jażdżewska. lisy z platformy, to prawie zoo. mam dla ciebie radę Skaramango , odpuść sobie!

A przepraszam, żae nie rozumiem??? O co chodzi??? Może ktoś mnie oświeci?

Książka P.O. zrobiło na szaro. Dr Pawlaka jak twierdzi uratował a teraz jest w głebokim poważaniu, bo nie gra już pierwszych skrzypiec. Murzyn zrobił co swoje i do widzenia. Panie Książek co pan jeszcze robi w P.O. Przywódcy okazali się większymi lisami politycznymi niż Pan.

chyba radna PO bo ksiażek opowiada że w platformie juz nie jest jako pierwszy u Burzy złozył wizytę zrobił co swoje uratował pawlaka przed wykluczeniem z partii i został radnym a koral płacze że witał sie z gaską

Ciekawe kto przeciw? Pewnie SLD a kto się wstrzymał radni P.O.

A co w powiecie ?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także