Rejestracja i logowanie

"Kult" - od piątku w Kutnie

Wydarzenia 13-12-2006 Autor: Konto usunięte
2

Do jutra wyświetlane są przez kutnowskie kino dwa filmy - „Sezon na misia” (o godzinie 17.00) i „World Trade Center” (godzina 19.00).

Od najbliższego piątku, 15 grudnia do 20 grudnia kino zaprasza na emisję horroru „Kult”. Film wyświetlany będzie o godzinie 18.00. Cena biletu na poszczególne filmu wynosi 12 zł.

Opis filmów:

„Sezon na misia” - historia misia grizzly o imieniu Boguś i jego wychudzonego przyjaciela jelonka Elliota, który nie ma jednego poroża. Przyjaciele podczas rozpoczynającego się sezonu na polowanie postanawiają "uwolnić" las od myśliwych.

„World Trade Center” - ekipa Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu pojechała do World Trade Center. Pięciu ludzi, wśród nich John McLoughlin i Will Jimeno, weszło do środka budynków i zostało uwięzionych pod gruzami, gdy zawaliły się wieże. W cudowny sposób McLoughlin i Jimeno przeżyli, ale zostali pogrzebani pod betonowymi płytami i warstwami poskręcanego metalu, kilka metrów pod gruzami. Nie widzieli się nawzajem, obaj słyszeli tylko, że kolega przeżył i przez następnych 12 godzin nawzajem utrzymywali się przy życiu - opowiadając sobie o swych rodzinach, pracy w policji, nadziejach i rozczarowaniach.

„Kult” - do policjanta Edwarda Malusa (Nicolas Cage) zwraca się z prośbą o pomoc dawna znajoma. Jej córka zaginęła w tajemniczych okolicznościach i wszelki ślad po niej przepadł. Śledztwo sprowadza Malusa na niewielką wyspę. Na początku jej mieszkańcy odnoszą się do niego z chłodną rezerwą, potem już z jawną wrogością. Wkrótce odkrywa on, że mieszkańcy wyspy praktykują okultystyczne seanse i oddają cześć pogańskim bóstwom. Zaczyna podejrzewać, że dziewczynka mogła być poświęcona jednemu z bożków w ofierze...

Info: onet.pl

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Czy KDK planuje kiedyś zacząc wyświetlac filmy np. o 21, 22? Iśc na 18 na horror??.. eh

Filmy Sezon na misia i World Trade Center gramy jeszcze jutro.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także