Rejestracja i logowanie

Większe koszty dla kierowców

Wydarzenia 02-01-2007 Autor: Konto usunięte
0

Od 1 stycznia grupą, która najbardziej odczuje, a jednocześnie najbardziej ucierpi na podwyżkach cen są kierowcy.

Fiskus na trzy sposoby sięgnie po większe pieniądze od kierowców. Po pierwsze zwiększy się cena benzyny. Po drugie wzrośnie składka na ubezpieczenie komunikacyjne. I kolejno nastąpi zwiększenie opodatkowania sprowadzanych do Polski starych samochodów.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także