Rejestracja i logowanie

Zapraszamy do kina

Wydarzenia 10-01-2007 Autor: Konto usunięte
0

Do jutra, 11 stycznia kutnowskie kino zaprasza na dwa nowe filmy. O godzinie 17.00 emitowany będzie „Tupot małych stóp – happy feet”. Zaś o godzinie 19.00 wyświetlany będzie dramat „Babel”. Cena biletu na poszczególne filmy wynosi 12 zł.

„Tupot małych stóp – happy feet” - w świecie Imperium Pingwinów, w którym mieszkańcy odnajdują swoje pokrewne dusze przez śpiewanie piosenek, urodził się pingwin nie potrafiący śpiewać. Pingwinek Mumble, syn Memphis i Normy Jean, jest najgorszym wokalistą na świecie, ale potrafi doskonale stepować.

„Babel” - Na film składają się trzy historie, rozgrywające się w Maroko, Tunezji, Meksyku i Japonii. Wszystko zaczyna się od wypadku, który przerywa wakacje pewnego małżeństwa.

Info:onet.pl

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także