Rejestracja i logowanie

CZAT z policjantem "strzałem w dziesiątkę"

Wydarzenia 12-01-2007 Autor: Konto usunięte
6

CZAT z policjantem okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Cieszył się dużym zainteresowaniem i najprawdopodobniej będzie cyklicznie powtarzany.

9 stycznia w godzinach 17.00 – 19.00 nadkom. Piotr Sobieszczyk, kierownik Sekcji Doboru KWP odpowiadał na pytania internautów dotyczących pracy w policji. Na stronie KWP można przeczytać pytania i odpowiedzi jakie pojawiły się podczas „czatowania”KWP

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Nie ma emoji

jest jakiś policjant ?>

Aro daj spokój nie widzisz ze to 'nawiedzony komentator' emoji trzeba go zrozumiec emoji

YAGAR adwokacie KCI czy Ty nie masz kolegów albo koleżnek emoji Idź Ty się pobaw albo cóś a nie siedzisz przy tym necie i pierdoły wypisujesz no

WK ale z Ciebie lol! Kto czego nie potrafi robić? Bo jesli zrzucisz winę na KCI to straszny z ciebie noobek! A po drugie to nie jest 'Gotowy zestaw pytań i odpowiedzi' tylko CZAT! Korzystałeś kiedyś z tego?

Czy Wy czytacie co jest w pdf? Przecież zapis tego czatu jest bez sensu. Gdzie pytanie, gdzie odpowiedź? Na zdecydowaną większość pytań brak odpowiedzi, ale podejrzewam, że nie z winy policjanta, a z waszej. Nie potraficie tego robić!!

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także