MKS IV w Zgierzu

Wydarzenia 14-01-2007 Autor: Konto usunięte
3

MKS Kutno po zaciętej walce zajął IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego.

Kutnianie zajęli pierwsze miejsce w grupie, pozostawiając w pokonanym polu Orła Parzęczew /3:1/ i Start Łódź ( 3:0) oraz remisując z gospodarzami MKP Zgierz (1:1). W półfinale nasi piłkarze spotkali się z drużyną LKS Rosanów. Minutę przed końcem meczu kutnianie prowadzili 1:0, by przegrać 1:2 ...

W "małymi finale" MKS musiał uznać wyższość Zjednoczonych ze Strykowa, którzy wygrali 3:2. Po pierwszych pięciu minutach "żółto-niebiescy" przegrywali już 2:0, zdołali zremisować, lecz znów zabrakło koncentracji w końcówce i na 30 sekund przed końcem strykowianie strzelili bramkę i zajęli trzecie miejsce. Turniej wygrał zespół z Rosanowa, który w finale pokonał MKP Zgierz 3:2 w karnych.

Najskuteczniejszy zawodnik : Marcin Gunia (Rosanów) - 4 gole Najlepszy bramkarz : Paweł Czekaj (MKP Zgierz) Najlepszy zawodnik : Michał Maciąg (MKP Zgierz)

Kadra MKS :Ireneusz Kamiński, Przemysław Chmurski, Piotr Michalski, Michał Michalski, Michał Pilarski, Bartosz Kalupa, Marek Kowalski, Tomasz Karczewski, Marek Dymkiewicz, Marcin Panek, Paweł Ocetek, Mariusz Jaśkiewicz, Sylwester Płacheta, Jacek Walczak, Mariusz Jakubowski oraz Łukasz Górczyński.