Rejestracja i logowanie

Czy to wystarczy?

Wydarzenia 24-01-2007 Autor: Konto usunięte
27

Trzy pługo – piaskarki samochodowe, 1 piaskarka, 1 pług i zapas soli i piasku, który powinien starczyć na około miesiąc - to zaopatrzenie jakim dysponują firmy zajmujące się odśnieżaniem ulic Kutna.

- Mamy jeszcze jeden pług, który w razie potrzeby będzie uruchomiony - powiedział Stanisław Konarzewski, kierownik wytwórni betonu firmy „Trakt” - Przy dzisiejszych opadach śniegu, trzy samochody dają radę w odśnieżaniu Kutna- dodaje.

Przypomnijmy, że drogi znajdujące się w naszym mieście podlegają pod Urząd Miasta i Powiatowy Zarząd Dróg w Kutnie. Instytucje odśnieżają tylko swoje tereny i miejmy nadzieję, że fakt ten nie odbije się na mieszkańcach naszego miasta. Dobra współpraca i systematyczne odśnieżanie mogą pomóc w poruszaniu się po Kutnie.

komentarze (27)
Dodaj komentarz

Dwa dni po opadach śniegu. Chodnik na ulicy Wybickiego nadal nie odśnieżony. Gdzie są Ci wybrańcy narodu wybrani w ostatnich wyborach? A wiem - jeżdżą samochodami. No właśnie. A to tak blisko prezydenta Burzyńskiego.

jeśli już się bawicie w rzetelna prasę - za jaką zapewne się macie - to patrzcie tej władzy na ręcę, a nie prowadzajcie się z nią... jesteście na równi pochyłej, zmieni się układ, was tez zmienią... emoji emoji emoji

Bo Kutno jest takim dziwnym punktem na mapie Polski,gdzie władze mają patent na wiedze,przetargi wygrywają całe czas te same osoby(może trocha inna nazwa firmy),a jaki burdel był taki jest.Przykładem negatywnym jest też brak ulicznego oświetlenia,które albo zostało uszkodzone przez wichure,albo spaliły sie lampy uliczne i brak zainteresowania władz aby je naprawić - dobrze ze spadł snieg to jest troche widniej.Mało osób doznało urazów ciała wskutek przewrócenia się.Kiedy dzwoniłem do Straży Miejskiej to oswiadczyli,że wiedzą o tym,ale realizacja kiepska(lepiej karać parkująch lub handlujacych na chodniku).

Jak to jest, że w Łodzi może być odśnieżonych ok. 50 % chodników, a jak przyjeżdżam do Kucienka, to wszystkiego mi się odechciewa - grzęznę w śniegu i błocie.

Jak to jest, że w Łodzi może być odśnieżonych ok. 50 % chodników, a jak przyjeżdżam do Kucienka, to wszystkiego mi się odechciewa - grzęznę w śniegu i błocie.

Firmy zazwyczaj odsnieżają, choć zatrudniają przy tym zazwyczaj zbyt mało ludzi. Najgożej jest z odśnieżaniem przy prywatnych domkach.

a dzisiaj odśnieżali mi chodniki i drogi dojazdowe pod blokiem o 5 ranoemoji

Dziś rano godz. 8.00. Większość chodników nie odśnieżonych. Gdzie jest ta osławiona kutnowska straż miejska? W dalszym ciągu za mało etatów? Jeśli tak, to jest na to prosty sposób - ruszyć urzędników zza biurek, aby pogonili osoby odpowiedzialne za sprzątanie, zwłaszcza właścicieli prywatnych posesji, przylegających do ulic.

nie wiem jak to sie stalo ale od kilku dni w kutnie nie widziałam żadnej piaskarki...wczoraj w nocy przejechalam przez kilka ulic i ani jedna nie odsnieżona...moze tylko ja nie mialam szczescia ujrzec ich na naszych ulicach...wstyd emoji

Co tu mówić o odśnieżaniu jak kierowcy piaskarek jeżdżą z podniesionymi pługami,pewnie oszczędzają paliwo.Efekt jest jaki jest...

A wiecie co np. w Łodzi dzisiaj było 5 razy gorzej niż w Kutnie!! Jechał ktoś kiedyś ok 3 h z Łodzi do Kutna?? Masakra!! Pługi jeździły non-stop a i tak było zasypane!!

hmmmmmmm.... tak sobie myślę że na utrzymanie dróg idzie publiczna kasa. No nie??? Może się mylę.... I myślę sobie że drogowcy przez ten jeden dzien mogą zaoszczędzi kasy .... pytane brzmi. Gdzie trafią oszczędniści???

po raz kolejny kci nie szuka problemu tam gdzie trzeba, bo za dobrze żyje z władzą..,. pytanie nie powinno brzmieć czy drogowcy zaspali, tylko czemu władza nie robi nic by zwiększyć nakłady na problem związany z odsnieżaniem. arsenal jakim obecnie dysponujemy jest dobry, ale na żychlin, przy całym szacunku dla tego miasta! ale co tam snieg stopnieje, a kci znowu bedzie nam dostarczało radosnych wiadomości z zycia kutna i poklepywać sie z ziomkami z urzedu miasta i innych organów władzy lokalnej po po plecach. TAKA CENA ZA DOSTęP DO INFORAMCJI, PRAWDA PANOWIE I PANIE Z KCI??????

Informacje świeże jak........ Powiatowy Zarząd Dróg nie istnieje od 01 stycznia 2005r. Praca drogowców w taką pogodę jest syzyfowa (zwłaszcza przy takim małym zabezpieczeniu sprzętowym) ale chyba lepiej coś robić niż nie robić nic. Zawsze to mniej zostanie do zrobienia..... Problem kilku zarządców dróg w Kutnie nie jest nowy. No cóż wszystko kosztuje...... A dogadać się w sprawie kasy zawsze trudno.

Odśnieżanie przy padającym śniegu i silnym wietrze to syzyfowa praca-wiem coś na ten temat.Śmieszą mnie te komentarze 'drogowcy zaspali 'itp.

A co to za śnieg? Miejmy nadzieję, że sypnie ostro i wtedy dopiero kutnowskie pługi pokażą emoji jak i gdzie się odśnieża, a i tak nie wyjedziemy z parkingów emoji HAHAHAHAHA !

W koncu zima jest. A co do drogowcow to tak sie utarlo ze nic nie robia. Robia, ale tu wszystko rozbija sie o pieniadze (nie ma tyle sprzetu, tylu kierowcow itd)

Tragedia. Takie drogi to nieporozumienie. Ale nie ma co sie dziwić. ciągle pada i non stop zasypuje odśnieżone drogi, a auta na powietrze nie jeżdzą. Napewno starają sie jak tylko mogą. Powodzenia dla drogowców!!!!

Drogowcy nie mają szans bo w ogóle nie odśnieżaja ..puk puk pobudka dla nich. emoji

Jeździ sie tragincznie drogi są zasypane . Drogowcy nie mają szans z wiejącym śniegiem

Ja widziałem pług na Grunwaldzkiej około godz. 15:15 i ...nawet odśnieżał ale niestety niczym nie sypał i błoto pośniegowe zostało!

zasypana, tak.

kupa a nie odśnieżają...mieszkam na BATOREGO i jeszcze nie widziałem żeby jakiś pług przejechał i odśnieżył...a droga jest zasypana nadal... emoji emoji emoji emoji

'Ja' ty sam jesteś z zeszłego roku , albo raczej zeszłego wieku. Ślepotę masz od urodzenia czy od chwili jak zapisałeś się partii. Jak nie masz komu dopier... to walnij sie w to coś co masz powyżej kołnierzyka. KCI zmieńcie formułę forum, bo barany wypisują głupoty i zieją jadem.

Te zdjęcia to chyba z zeszłego roku. Albo umówili się z KCI i zrobili na pokaz parę zdjęć, po czym pług wrócił do bazy. Ja nie widziałem dziś ani jednego pługu, ulice są wszędzie zasypane, nieodśnieżone, nieposypane- śliskie.

Aby wywołać twoje zdziwienie 'zdziwiony'

A czemu do newsa jest dołączonych 6 zdjęć jednej i tej samej ulicy (skrzyżowania) na ul 29 listopada? News optymistyczny a pokazana pługo-piaskarka jeżdżaca z podniesionym pługiem? Co autor miał na mysli?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także