Rejestracja i logowanie

Wyniki Turnieju Tańca

Wydarzenia 27-02-2007 Autor: Konto usunięte
0

W sobotę 24 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Kutno.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T:
1 Kuśnierz Bartosz, Leśniewska Joanna DANCE IMPERIUM Pruszków
2 Lewandowski Marcin, Strohschein Natalia JANTAR Toruń
3 Maciejewski Michał, Zając Joanna ESKULAP Łódź

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T:
1 Biernat Jarosław, Wieczorkiewicz Adrianna DANCE IMPERIUM Pruszków
2 Kauc Jędrzej, Górczak Roksana GRACJA Łódź
3 Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja DANCE IMPERIUM Pruszków

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin:
1 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria DUET Warszawa
2 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia MCT Kraków
3 Bahtiarov Stanislav, Sukhacheva Maria On i Ona Kaliningrad

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard:
1 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria DUET Warszawa
2 Tokarek Alan, Roza Małgorzata ŁDK Łódź
3 Woda Mateusz, Kowal Magdalena MCT Kraków

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T:
1 Piszczek Maksymilian, Jaroń Małgorzata DUET Warszawa
2 Komorowski Kamil, Miłak Anna KAMELEON Łódź
3 Jankowski Karol, Pechner Magdalena DUET Warszawa

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T:
1 Grabowski Mateusz, Strusińska Anna MARK DANCE Płock
2 Skwarski Jakub, Czaplińska Justyna BRAWURA Kobyłka
3 Siemiński Bartosz, Długołęcka Kinga Image Ciechanów

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin:
1 Matczak Paweł, Kwiatkowska Paulina DANCE&DANCE Toruń
2 Lewandowski Radosław, Jarzęczka Emilia DANCE&DANCE Toruń
3 Majchrzak Jakub, Siekierska Magdalena DUET Warszawa

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard:
1 Zakrzewski Grzegorz, Parjaszewska Dominika PROGRESS Warszawa
2 Drozdowski Adam, Hankiewicz Klaudia ŁDK Łódź
3 Szynkielewski Marcin, Komońska Patrycja CLASSIC Warszawa

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin:
1 Prygiel Michał, Włodarska Katarzyna CLASSIC Warszawa
2 Kulesza Michał, Kurowska Karolina DUET Warszawa
3 Skwierz Łukasz, Szpakowska Kamila POWER DANCE Olsztyn

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard:
1 Kulesza Michał, Kurowska Karolina DUET Warszawa
2 Iwanowski Karol, Leszczyńska Dominika AIDA Biała Podlaska
3 Suchomski Łukasz, Rajzyngier Patrycja DANCE IMPERIUM Pruszków

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Czytaj także