Porażka z Mag-Rys

Wydarzenia 19-03-2007 Autor: Konto usunięte
0

W weekend rozegrano kolejne mecze w ramach Wojewódzkiej Ligi młodziczek. Drużyna MKS „Kutno – Nord Partner” przegrała na wyjeździe z SK „Mag Rys” Zgierz 46:63.- Kutnianki po 10 minutach prowadziły, drugą kwartę przegrały 1 punktem ale pierwszą połowę pojedynku wygrały 26 : 23.W trzeciej odsłonie żółto-niebieskie zaczęły opadać z sił by w ostatnich 10 minutach inicjatywę całkowicie oddać gospodyniom. Za tydzień kutnianki podejmować będą II drużynę BASKETU z Aleksandrowa Łódzkiego – mówi prezes MKS Kutno, Zdzisław Bartol.

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZICZEK /MIEJSCA 7 – 12/ SK „MAG-RYS” ZGIERZ – MKS „KUTNO-NORD PARTNER” 63 : 46 (28 : 22, 16 : 20, 27 : 13, 30 : 14) MKS „Kutno-Nord Partner” : trener Agnieszka BURZYŃSKA, kierownik Joanna Podemska, Klaudia STOLIŃSKA – 1, Aleksandra PODEMSKA – 3, Alicja STĘPNIAK – 7, Aleksandra MICHALSKA – 2, Amanda NACHYŁA – 8, Beata WOJCIECHOWSKA – 9, Anna KUCHARSKA – 16.