Rejestracja i logowanie

Pod koszem

Wydarzenia 26-03-2007 Autor: Konto usunięte
1

W ubiegły weekend swoje mecze rozgrywały koszykarskie drużyny MKS-u Kutno.

W sobotę „bratobójcze” boje toczyły kutnowskie żaczki. W tej kategorii MKS I rozegrał również dwa spotkania z rywalkami z województwa, notując porażkę i zwycięstwo. Kutnowskim młodziczkom nie udało się pokonać przeciwniczek z Aleksandrowa i na własnym parkiecie przegrały 38:51.

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZICZEK /MIEJSCA 7 – 12/
MKS „KUTNO-NORD PARTNER” – UKS „BASKET” II ALEKSANDRÓW 38:51 (8:18, 11:11, 2:16, 17:6)

MKS „Kutno-Nord Partner” : trener Agnieszka BURZYŃSKA, kierownik Joanna Podemska, Klaudia STOLIŃSKA – 6, Aleksandra PODEMSKA – 0, Alicja STĘPNIAK – 6, Anna KUCHARSKA – 2, Alicja MICHALSKA – 4,. Beata WOJCIECHOWSKA – 2, Amanda NACHYŁA – 14, Małgorzata GRZANOWSKA – 2.

MINIKOSZYKÓWKA KAT. ŻACZKI

UMKS „KSIĘŻAK” ŁOWICZ – MKS „KUTNO” I 7:49 (0:8 ;1:13; 4:20; 2:8)
SK „MAG-RYS” ZGIERZ – MKS „KUTNO” I 69:15 (8:8 ; 16:2; 23:0; 22:5)

MKS „KUTNO” I : Tomasz PASIŃSKI – trener, Anna SOBIERAŃSKA – 20, Aleksandra ANTCZAK – 2, Kinga JABŁOŃSKA – 10, Aleksandra GRACZYK – 13, Paulina SÓJECKA – 10, Karolina BARANOWSKA – 2, Aleksandra KRÓL – 4, Emilia MAĆKOWIAK – 0, Katarzyna SZTEKIEL – 2, Klaudia MILCZAREK – 1.

MKS „KUTNO” I – MKS „KUTNO” II 60:26 (10:10 ; 15:10; 22:2; 13:4)
MKS „KUTNO” II – MKS „KUTNO” III 54:18 (12:6 ; 17:4; 19:6; 6:2)
MKS „KUTNO” I – MKS „KUTNO” III 86:19 (20:2 ; 16:8; 26:4; 24:5)

MKS „KUTNO” I : Tomasz PASIŃSKI – trener, Anna SOBIERAŃSKA – 33, Aleksandra ANTCZAK – 14, Kinga JABŁOŃSKA – 14, Aleksandra GRACZYK – 23, Paulina SÓJECKA – 80, Karolina BARANOWSKA – 32, Aleksandra KRÓL – 4, Emilia MAĆKOWIAK – 0, Katarzyna SZTEKIEL – 12, Klaudia MILCZAREK – 6.

MKS „KUTNO” II : Adam PAWŁOWSKI – trener, Michalina SKRZYNECKA – 4, Karolina ZIELIŃSKA – 2, Natalia ŁUKASIK – 5 , Natalia ŻURADA – 0, Klaudia MATCZAK – 3, Michalina KAMIŃSKA – 4, Angelina PRZYTULSKA – 3, Marta DOMAŃSKA – 20, Justyna ZARDZAWIECKA – 6, Weronika LIPSKA – 8, Maria ZŁOTOWSKA – 2, Katarzyna JAROSZEWSKA – 4.

MKS „KUTNO” III : Adam PAWŁOWSKI – trener, Natalia TARCZYŃSKA – 0, Karolina MATUSIAK – 6, Dominika GOLIŃSKA – 4, Joanna WITKOWSKA – 2, Klaudia ŁUCZAK – 0, Jesika MISZTAL – 2, Klaudia RYBIŃSKA – 3, Joanna KONOPACKA – 2, Natalia OLCZAK – 8, Angelika CICHOŃSKA – 8 , Patrycja ROSIECKA – 2.

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

'młodziczkom' emoji btw. mój program wyborczy: opodatkowanie kościoła (ew. likwidacja), zalegalizowanie marihuany, aborcja i eutanazja ujęta w prawie na tak, legalizacja prostytucji. kto na mnie zagłosuje?

dodaj komentarz
Czytaj także