Rejestracja i logowanie

Dobra wiadomość dla internautów z Kutna

Wydarzenia 30-03-2007 Autor: Konto usunięte
11

Multimedia Polska, jeden z największych w Kutnie operatorów udostępniających sieć internetową znosi od 1 kwietnia limity transferu danych dla swoich klientów i nie jest to prima aprilisowy żart. To dobra wiadomość dla ponad 1500 osób, które korzysta w naszym mieście z usług dostawcy.

Oznacza to, że kutnianie korzystający z jednej z pięciu usług dostępu do internetu (128 kb, 256 kb, 512 kb, 1 Mb i 2 Mb) będą mogli pobierać dane z internetu bez zwracania uwagi na limit.

-”Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych oraz potencjalnych internautów i przeprowadzone zostanie w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej” - informuje Agata Szczygielska, z biura prasowego operatora “-W ten sposób spółka Multimedia Polska dołączyła do grona największych operatorów, którzy znieśli ograniczenia transferu danych” - dodaje.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

zgadłeś , a tak dokładnie okolice dybowa

83.16.82.234 Dybów zgadłem ?

mpc net rządzi

Czy ktoś wie, jak korzystać z internetu na pl. Piłsudskiego? Mam problem z konfiguracją IP.

A ja jestem u tego providera internetu od ponad dwóch lat i nigdy nie miałem limitów żadnych!? Nie wiem o co chodzi w tym news'ie... ja żadnych limitów nie miałem i nie mam!

jakies ograniczenia? ludzie nigdzie normalnie tak nie ma emoji

halo panowie z toyi, słyszycie?? konkruencja nie próżnuje a wy co?? ruszać sie panowie, bo stracicie klientów

Gand'owi nie płacą, Gand jest współwłaścicielem tej firmy (IMEDIA - KCI) i to on innym płaci, więc o jego pensyjke się nie martw Panie "Uważny".

TOYA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja też proszę o zniesienie limitów...

co prawda KCI jak zwykle pisze z błędami,, analfabetyzm jest normalnką, rozumię to.... AEL SUPER ŻE KOŃCZĄ SIĘ LIMITY W MULTIMEDI!!!! IHAAA!!! ;D

Gand ja rozumiem, że zdarzają się literówki ale nie w tytule! Chyba, że ta wiadomość 'spadła na' internautów albo 'dla internautów'. No chyba, że a raczej napewno jest to newsik typu wytnij-wklej więc gratuluję pracowitości i uwagi temu co się czyni. Nie dosyć, że Twoje newsy są już teraz coraz większym ewenementom to do tego same prawie typu wytnij/wklej! Do roboty chłopcze bo nie wiem za co Ci tam płacą!

dodaj komentarz
Czytaj także