Koszykarki wygrywają z Koszalinem

Wydarzenia 01-04-2007 Autor: Konto usunięte
4

Koszykarki MKS Kutno wygrały dziś z Szesnastką Koszalin 64:50 (10:13, 13:5, 17:5, 24:27).

Kutnowskie zawodniczki podmęczone wczorajszym meczem zagrały słabo pierwszą kwartę. Później jednak podopieczne Mariusza Łubińskiego rozkręcały się z kwarty na kwartę i wygrały dzisiejsze spotkanie.

Jutro "żółto-niebieskie" zagrają ostatni mecz ćwierćfinałowego turnieju MP, a przeciwnikiem będzie gospodarz Orzeł Polkowice.

Dla MKS punktowały : M. Grzelak 19, Sawicka 17, A. Grzelak 6, Sobczyk 6, Malarska (kapitan) 6, Koziczak 6, Kónikowska 2, Przytulska 2, Filipiak 0, Bloch 0, Janczak 0, Galicka 0

komentarze (4)

W ostatni weekend kwietnia (tj. [b]28-29 kwietnia[/b] tego roku) rusza tzw. Letnia Liga na Woźniakowie. Zapisy drużyn trwają do [b]20. kwietnia[/b]. Wpisowe dla drużyny w kategorii wiekowej powyżej 16 lat to [b]200zł[/b]. Do drużyny można zgłosić [b]12 zawodników[/b] w tym [b]maksymalnie 2 zrzeszonych[/b]. Zgłoszenie drużyny powinno zawierać: 1. Nazwę drużyny. 2. Zawodników w niej grających. Zawodnicy powinni być zapisani w zgłoszeniu na podstawie poniższego wzoru: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, PESEL, (jeśli zawodnik jest zrzeszony w jakimś klubie to należy również to napisać podając jednocześnie klub w którym gra). Z tak napisanym zgłoszeniem należy udać się na Woźniaków, zabrać ze sobą wpisowe i na miejscu należy jeszcze wypełnić jakieś dodatkowe zgłoszenie/formularz. Mecze rozgrywane będą w liczbie [b]7 graczy + bramkarz[/b]. Dotychczas nie wiadomo ile będzie trwał jeden mecz oraz w jakiej formie będą rozgrywane mecze (tzn. czy będą odbywały się w sobotę czy też w sobotę i niedzielę czy też jakkolwiek inaczej. Mimo wszystko wszystkich fanów oraz amatorów piłki nożnej zachęcam do zapisów na ligę. Im więcej drużyn tym lepsza zabawa. I proszę... [b]nie kasujcie[/b] tego postu. Ludzie nie wiedzą nawet, że ta liga jest organizowana. To jeden z nielicznych sposobów na to aby ich o tym poinformować. Pozdrawiam.

Brawo Brawo !!!! Ciekaw jestem czy dziewczyny podołają dzisiejszemu wyzwaniu i czy wygrają dzisiejszy meczyk mam nadzieje że tak. POZDRO dla całego teamu

Super!!! Jesteście rewelacyjneemoji mam nadzieję, że dzisiaj będzie kolejne zwycięstwo. Pozdro dla całej drużynyemoji

Noi pięknie oby tak dalej dziewczynki.Pozdrawiam..