Rejestracja i logowanie

Dziś w programie lokalnym

Wydarzenia 04-04-2007 Autor: TVKMI
4

17.15 KMI -Boska pani dyrektor z Przemysłowej. Niefortunny żart, czy prowokacja; -Zmiejsza sie ilość wypłacanych przez MOPS dodatków mieszkaniowych; -Już tylko dwie raty obligacji pozostały UM Kutno do spłacenia. Tylko dwie ale za  to kosztowne; -Mundurki w szkołach. Co na ten temat sądzą uczniowie i nauczyciele? Więcej w KMI...

-To jest temat- Prezydent Kutna o planach inwestycyjnych

18.00 KMI;   -III warsztaty Gospel

ZAPRASZAMY

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Nauczycielu' (chociaż ie wiem, czy można się tak do Ciebie zwracać, bo przynosisz wstyd całej grupie zawodowej), gdybyś dokładnie słuchał reportażu, to wiedziałbyś, że zdjęcie było fotomantażem. A tak na marginesie, to chyba żal Ci, że nikt nigdy tak Cie nie witał i nie cieszył się, że możesz być jego przełożonym (zresztą wcale się nie dziwię)

Poziom 'Nauczyciela' jest tak niski,że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Atakujesz tak jakbyś sam chciał być tam dyrektorem. Może masz nie spełnione ambicje na fotel dyrektora - powinieneś się leczyć w psychiatryku. To co zrobiono to raczej prowokacja, aby tacy jak Ty mogli podgrzewać atmosferę.

Żenada, a nie rzenada !!! emoji

Nie ma szczęścia Kutno do dyrektorów jak nie pijak i K... to debil. Dać się sfotografować z koroną na głowie i z napisem Matka Boska Przemysłowa to naprawdę debilizm. Te dzieci są mądrzejsze od pani dyrektor. Rzenada.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także