Rejestracja i logowanie

Maturzyści na Jasnej Górze

Wydarzenia 06-04-2007 Autor: Konto usunięte
14

W sobotę, 31 marca - stu maturzystów z Kutna wyruszyło na Jasną Górę, biorąc udział w diecezjalnej pielgrzymce. Tego dnia do Częstochowy przybyło cztery i pół tysiąca młodych ludzi, by modlić się o pomyślne wyniki egzaminu maturalnego.

Po zakończeniu uroczystości w Częstochowie czterdziesto osobowa grupa z II LO im J. Kasprowicza z Kutna, prowadzona przez księdza Pawła Śliżewskiego pojechała do Krakowa. Mlodzież z LO już na miejscu wzięła udział w wieczornym spacerze po Starym Rynku. Nocleg w sali gimnastycznej w pallotyńskiej szkole podstawowej, mimo spartańskich warunków, pozwolił wypocząć przed wyprawą do serca Tatr – Morskiego Oka.

Maturzyści podziwiali piękno ośnieżonych gór, a niezwykła msza w krakowskim kościele dominikanów była ważnym duchowym przeżyciem zamykającym drugi dzień pielgrzymki. Poniedziałek także był wypełniony atrakcjami: rano wizyta w sanktuarium Miłosierdzia Bożego, później szaleństwa w parku wodnym, a następnie zjazd do kopalni soli w Wieliczce.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Helloqnz - this is just a testing, don't worry about it

dżersej czy jak ci tam! a co cie to obchodzi? to nie jest żadna reklama kasprowicza, a idąc za twoim (wąskim) tokiem rozumowania to nie powinieno być tu żadnej informacji, żebyś nie posądził go o robienie sobie reklamy. na szczęście gówno to wszystkich interesuje co tam se myśli w swojej główce taki półmózg jak ty. spadaj!

gdzie mozna poczytac o tym kolesiu co spadl z muru 31 marca w Czestochowie podczas pielgrzymki? zyje ten koles?

po co ten cały kasprowicz robi sobie dziwną reklamę takimi akcjami? niech sobie jeżdżą, gdzie ich 'ślipia poniesą' ale plis niech nie dają takich ogłoszeń na forum miasta bo to ich privatne spravy

Dydlektyk - A co nas to obchodzi?

Maturzysto ty matole jak się nie nauczysz to nawet zamieszkanie na stałe na Jasnej Górze ci nie pomoże.

wiecie co po dluzszym zastanowieniu jeszcze bym dabrowszczak obskoczyl

To ja może pojade Ferdynandem: Do Częstochowy jeździć to każden jeden by chciał, A ROBIĆ NIMA KOMU!!! emoji

hehe a ja się rozpędziłem i przeczytałem zamiast 'Maturzyści na Jasnej Górze' to ja 'Murzyni na Jasnej Górze' hehe ale gafa ... Dobże jest pisadz i czytadz poprafnje po polski...emoji

chamstwo ! dziadostwo!, cepostwo, prymitywizm i wulgaryzm - oto co prezentujecie ofiary wychowane na postkomunie i libraliźmie.

fakt, można by niektóre zaliczyć...

no najlepsze **** sa w mechaniku ale te z kasprowicza tez bym zrobil

...' by modlić się o pomyślne wyniki egzaminu maturalnego...'

Zdjęcie numer 4 i 5 - znajdź różnicę - wygrasz wejściówkę do kina!?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także