Rejestracja i logowanie

9 interwencji strażaków!

Wydarzenia 10-04-2007 Autor: Konto usunięte
3

Świąteczny weekend dla Straży Pożarnej nie był bardzo pracowity. Strażacy interweniowali dziewięć razy, jednak nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia.

Najpoważniejsze zgłoszenie to pożar średni w miejscowości Oporów. Zapaliła się sterta słomy, która znajdowała się w pobliżu stodoły. W ugaszaniu pożaru uczestniczyło siedem jednostek Straży Pożarnej, zaś praca trwała aż trzy godziny.

W okresie świątecznym strażacy otrzymali także cztery zgłoszenia dotyczące małych pożarów – paliły się śmieci w kontenerze, trawa, a także zapalił się samochód BMW w Krośniewicach (jest podejrzenie podpalenia). - Odnotowaliśmy też dwa miejscowe zagrożenia - powiedział Marek Banasiak, rzecznik prasowy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie - Było to zadymienie klatki schodowej w Krośniewicach i plama oleju, która wyciekła z samochodu na ulicę Mickiewicza w Kutnie - dodaje. W ciągu świąt strażacy otrzymali jedno fałszywe zgłoszenie – dotyczyło palącej się stodoły w miejscowości Perna.

- Dość spokojnie minął weekend. Najważniejsze, że w interwencjach w jakich uczestniczyli strażacy nikomu nic się nie stało - mówi Marek Banasiak.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

niezła znajomość marek samochodowych-a może konkurs,jaki samochód spalił się przy toruńskiej w krośniewicach?

To BMW wygląda mi na Omegę.

Też mi info... pfff

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także