Rejestracja i logowanie

Dziś w programie lokalnym

Wydarzenia 10-04-2007 Autor: TVKMI
7

17.15 KMI -Policja i pogotowie w minione święta miały mnóstwo pracy. Interwencje dotyczyły głównie rodzinnych awantur oraz skutków przejedzenia i upojenia alkoholowego. Rekordzista miał we krwi 7,53 promila alkoholu; -Lany Poniedziałek minął w Kutnie bardzo spokojnie; Stowarzyszenie Rozwoju Gmin Centrum otrzymało kolejne pieniądze na realizację pilotażowego programu Lider Plus; Baza Kutno - konkurs na logo produktu turystycznego miasta. Więcej w KMI ...

-Telwizyjna Szkoła Bezpiecznej Jazdy - Amortyzatory

18.00 KMI;   -Specjalista Radzi-Depilacja;   -To jest temat -Teresa Mosingiewicz

ZAPRASZAMY !

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Agnieszka Makuła - Broda jest niezastąpiona.Nowe prezenterki KMI są lata świetlne za Agnieszką i choćby niewiem co ,to z malucha - mercedesa nie zrobicie .

W końcu to nie TVN, tylko lokalna telewizyjka i powinniśmy sie cieszyć, że mamy nasz program lokalny. Wygląd prezenterki to rzecz gustu, mnie osobiście się niezbyt podoba, ale fajnie prowadzi i to jest najważniejsze. A krytykować każdy potrafi, ale nikt nie ma odwagi stawić czoła i coś zmienić...

Racja Świeżaku!!! Chociaż jedna inteligentna osoba!!! Takich jak ten/ ta 'K ' trzeba tępić!!! Sam wygląda pewnie jak Yeti!! Albo ma jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz a się wymądrza!!! Zgłoś się do KMI a sie z Ciebie ponabijamy!!!

Do 'K' zastanawiam się o co Ci chodzi, bo dla mnie jest OK. Może masz ochotę poprowadzić wiadomości KMI to się zgłoś a może wystąpisz. Tak lubujesz się w krytyce, że mam wątpliwości co do twojej profesionalności. Jak już się krytykuje to powinno się być profesionalistą w tej dziedzinie, a na to 'K' mi nie wyglądasz.

Do ' k' !!! A Ci pojechał ten Michał heheheheh. A skoro piszesz i oczerniasz ta dziewczynę to chociaż się podpisz z imienia i nazwiska TCHÓRZU!!!!

Do ' k' !!! Przejrzyj się sam/a w lustrze i zobacz czy Ci się ta osoba podoba bo wątpię!!! emoji

Ludzie czy wy widzieliście tą dziewczynę która prezentowała wiadomości emoji masakra <lol> Czy w Kutnie nie ma osoby która mogłaby poprowadzić te wiadomości w miarę profesjonalnie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także