Rejestracja i logowanie

Nie narzekają na brak pracy!

Wydarzenia 12-04-2007 Autor: Konto usunięte
12

Na brak zajęć nie mogli narzekać policjanci z kutnowskiej komendy podczas ostatniej doby. W trakcie 24 godzin zanotowano 42 interwencje. Zatrzymano nietrzeźwego rowerzystę, odnotowano także kilka kradzieży i jeden rozbój.

Nietrzeźwego rowerzysty funkcjonariusze zatrzymali w miejscowości Żurawieniec. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało około 2,72 promila. Zatrzymany jest mieszkańcem gminy Kutno. Zostanie on skazany w trybie przyspieszony.

Kolejne zdarzenia to jeden rozbój i dwie kradzieże. Pierwsze zgłoszenie miało miejsce w Kutnie i dotyczyło pobicia i kradzieży telefonu komórkowego Sony Ericsson. Nieznany sprawca zaatakował innego mężczyznę, pobił go i zabrał telefon.

Jedna z kradzieży miała miejsce w Kutnie na ulicy Kościuszki. Mężczyzna skradł dwa portfele, w których znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Druga kradzież miała miejsce w Krośniewicach, w tamtejszym Gimnazjum - Z szatni szkolnej został skradziony telefon Sony Ericsson o wartości 750 zł - mówi Mirosław Pawłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Ludzie ale wy głupoty tu piszecie. Wyssane z palca ploty. A co do Mc Donalda to jedzą tam bo nie mają gdzie chłopaki zjesc na przerwie w czasie służby. Czepiacie sie bo wam nie pasi że oni dostali sie do Policji a wy siedzicie na ****ch w domu i żal wam **** ściska. Tyle na te żałosne wasze gnioty wam powiem.

Do 'Porucznika Borewicza'! W przeciwieństwie do Ciebie szczycę się nieposzlakowaną opinią i nie mam konfliktów z prawem w związku z czym Policja jako umundurowana i uzbrojona formacja nie „wadzi” mi tak jak większości wypowiadajacych się na forum!

po to aby nikt lodów za darmoche nie zjadł, ale jak wiedziesz na królewską to wiedzą jak cie zatrzymać a do stojących inaczej to już nie podejdą

Odpowiedź: Podobno miała być Violetta Villas i czatowali na autograf. emoji

Pytanie: Po co tyyyyle policjantów było dzisiaj na Królewskiej??? Miał być jakiś zamach przeprowadzony czy co?? Radiowozy co chwile przejeżdżały a patrole piesze to już po 4 chodzają... Tylko po co na Królewskiej,gdzie nic się nie dzieje!!!!!!!

bo masz zryty łeb

A ja mimo wszystkich niepochlebnych opinii na temat policji i tak chce zostać policjantką! :-)

do borka chowaj ja do bagaznika po jezdzie emoji

sam se poszukaj tych anten emoji

mi w ciagu trzech dni za****i 2 anteny od CB radia !!! i to pod domem -notabene okolice kościuszki !!!!co moze polija sie zajmie szukaniem moich anten !!!

a co w tym dziwnego : a od czego jest policja od interwncji czy od podjeżdżania pod mc donald ,czy od ustawienia się w ustronnym miejscu i ściemnianiu czy od załatwiania swoich spraw w czasie służby........?

Z postu wynika, że w naszym mieście trzeba uważać by nie dostać w 'CZOŁO'.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także