Rejestracja i logowanie

Pierwszy raz szóstoklasistów

Wydarzenia 12-04-2007 Autor: Konto usunięte
6

O godzinie 9.00 rozpoczął się dziś egzamin dla szóstoklasistów, który ma na celu sprawdzenie umiejętności zdobytych w szkole podstawowej. Tematem przewodnim tegorocznego sprawdzianu była szkoła.

- Jednym z zadań dla dzieci było życzliwe opisanie kolegi lub koleżanki - mówi Danuta Blus, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie - Myślę, że sprawdzian był dość trudny, gdyż uczniowie zostawali do końca przewidzianego czasu - dodaje.

Na egzaminie szóstoklasista może zdobyć maksymalnie 40 punktów, jednak najważniejsze jest samo przystąpienie do sprawdzianu. Uczeń musi być na nim obecny, gdyż jest to warunek ukończenia szkoły podstawowej. Wyników egzaminu możemy spodziewać się 28 maja.

Przypomnijmy, że w Kutnie jest 499 uczniów klas szóstych w siedmiu szkołach podstawowych, zaś w powiecie są 34 szkoły i w nich 741 szóstoklasistów.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

szóstoklasista też człowiek, też może.

Wiecie **** z czym mi sie kojarzy tytul tego artykulu? - z pedofilia ' Pierwszy raz szostoklasistow'

Marto z rodziny rm. Czy masz poczucie humoru, czy nadal rumienisz się, gdy w tv się całują. Dziewczyno, trochę dystansu, nikt tutaj się nie przechwala. Po co od razu ludzi obrażasz.

Cóż za komentarze!!!! a Wy tylko o jednym!!!! No może jeszcze przechwalacie się tutaj anonimowo na przemian jacy jesteście mądrzy i że na wszytkim się znacie.... Ot całe Kutno - poziom coraz niższy :-(

To najwyższa pora spróbawać w szóstej klasie, lecz jest pytanie w gumce czy bez i co na to powie LPR i pan G.?

Gdyby ktoś chaciał mieć skojarzenia, to ten tytuł jest nie pozostawia wątpliwości. Co na to LPR? Czy to nie ze wcześnie i czy koniecznie trzeba o tym głośno mówić?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także