Rejestracja i logowanie

W niedzielę MKS jedzie do Piątku

Wydarzenia 14-04-2007 Autor: Konto usunięte
15

W najbliższą niedzielę o 16:00 w Piątku piłkarze MKS Kutno zmierzą się z przedostatnią drużyną ligi, tamtejszą Maliną.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest kutnowska jedenastka, na którą tej wiosny nie ma mocnych. W rozegranych dotychczas trzech spotkaniach rundy wiosennej, MKS Kutno wygrał wszystkie, strzelając rywalom 17 bramek i tracąc zaledwie 1.

Gospodarze niedzielnego pojedynku zajmują 15. miejsce w tabeli i gorsi od nich są tylko piłkarze GKS Bedlno. Zawodnicy z geograficznego środka Polski wiosną zdobyli tylko jeden punkt, po niespodziewanym remisie z czwartą drużyną ligi, Kolejarzem Łódź.

Bardzo ciekawie zapowiada się inne spotkanie 19. kolejki. W sobotę o 16:00 w Rzgowie naprzeciw siebie wyjdą jedenastki Zawiszy Rzgów i Startu Brzeziny. Obie drużyny to najpoważniejsi rywale MKS Kutno w drodze do IV ligi. Najkorzystniejszym wynikiem dla "żółto-niebieskich" byłby remis.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

MALINA - MKS 0:0

macie racje !! nie mówie by o piłce nożnej nie pisali nic !! ale w piłce kutnowianie nie mają zadnych osiągnięc na tle narodowym i tym bardziej miedzynarodowym !! a nasi chłopcy z baseballa ... bez komentarza !! chce zwrócic uwage na to ze o baseballu nie mówi się nic !!

Fan:Widziałes w ogole kiedys mecz futbolu amereykanskiego co??

i na takim poziomie to może kutnianie dobrzy by też byli w futbolu amerykańskim emoji

tora tora tora ale kogo to interesuje. piłka nożna była jest i będzie najpopularniejsza. i jak chcesz to dalej się podniecaj baseballem.

PIŁKA NONŻA to jest nasz sport i nasza ukochana dyscyplina Zawisza przegrała ze Startem 1 - 2 MKS jutro musimy wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja cie florek !! ciągle piszecie ze mks to i tamto !! kuzwa w baseballu zdobywają chłopcy po 3 lata z rzedu mistrzostwo polski, zdobywają puchar europy, a nikt się tym nie interesuje !! moze by tak nagłaśniac to w czym kutnowianie sa naprawde dobrzi, bo 5 czy 4 liga w piłce noznej ... to chyba nie jest sukces !!

Na 100% Zawisza przegrał 1:2 z Brzezinami. Pozdro

A NA TYM MEC U PSEGRALIŚMY

ILE BYLO

w radio Łódź podawali że 2:0

start- zawisza 2-1

Star:Zawisza 2:0 MKS 4 LIGA!!!!!!!!!!

[u][/u][i][b][/b][i][/i][u][/u]

zniszczą ich emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także